Рейтингові списки/ Магістри денна/ Кіберфізичні системи

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.07.2019 20:07

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 123, КІКБ – Кіберфізичні системи
Максимально можлива к-ть студентів: 15 місць
Кількість місць державного замовлення: 5 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Поздній Олександр Віталійович 76.78 198.0000 213.36
2 Клевченко Орест Сергійович 71.59 195.0000 209.32
3 Єрмолєнко Сергій Володимирович 74.69 193.0000 207.94
4 Давиденко Іван Андрійович 80.55 188.0000 204.11
5 Панченко Пилип Дмитрович 71.95 188.0000 202.39
6 Данилюк Андрій Геннадійович 71.77 185.0000 199.35
7 Клим Олег Ігорович 66.77 185.0000 198.35
8 Стасів Назар Миколайович 70.15 183.0000 197.03
9 Надаховський Сергій Сергійович 67.95 183.0000 196.59
10 Торський Михайло Володимирович 77.54 177.0000 192.51
11 Підкостельний Роман Богданович 67.37 177.0000 190.47
12 Сірко Микола Богданович 76.24 172.0000 187.25
13 Карабась Юрій Олександрович 89.70 169.0000 186.94
14 Скоробрещук Сергій Юрійович 89.61 169.0000 186.92
15 Новак Дмитро Вадимович 88.29 169.0000 186.66
16 Цимбала Юрій Юрійович 61.06 172.0000 184.21
17 Костів Назар Андрійович 69.27 169.0000 182.85
18 Муратов Ярослав Миколайович 82.82 163.0000 179.56
19 Кутко Дмитро Юрійович 63.83 166.0000 178.77
20 Дубравський Андрій Володимирович 76.99 163.0000 178.40
21 Заяць Євгеній Янович 74.33 163.0000 177.87
22 Казіміров Андрій Ярославович 77.78 160.0000 175.56
23 Клічук Сергій Петрович 73.52 157.0000 171.70
24 Білокур Максим Володимирович 71.68 157.0000 171.34
25 Блажко Максим Віталійович 62.82 157.0000 169.56
26 Гусак Петро Андрійович 80.36 148.0000 164.07
27 Романюк Василь Володимирович 67.85 148.0000 161.57
28 Бурда Василь Володимирович 66.36 148.0000 161.27
29 Чернега Володимир Віталійович 62.77 148.0000 160.55
30 Басанець Альона Олегівна 84.13 138.0000 154.83
31 Саламаха Олександр Ігорович 62.19 138.0000 150.44
32 Зубов Данііл Ігорович 81.44 130.0000 146.29
33 Козак Михайло Володимирович 79.17 130.0000 145.83
34 Лавриковський Ярослав Миколайович 65.95 130.0000 143.19
35 Земляков Андрій Вікторович 58.12 130.0000 141.62
36 Федик Юрій Андрійович 69.54 126.0000 139.91
37 Пастушок Роман Ігорович 82.81 122.0000 138.56
38 Кузьмяк Ігор Ігорович 68.33 122.0000 135.67
39 Юревич Руслан Андрійович 62.11 122.0000 134.42
40 Шургот Степан Володимирович 70.02 117.0000 131.00
41 Козодой Олександр Олегович 68.45 117.0000 130.69
42 Кіцила Василь Зіновійович 75.16 100.0000 115.03
43 Назаркевич Павло Тарасович 70.42 100.0000 114.08
44 Стоян Антон Опанасович 85.96 17.19
45 Герасимчук Олександр Сергійович 81.14 16.23
46 Манько Данило-Володимир Ростиславович 80.48 16.10
47 Лукін Микола Володимирович 78.93 15.79
48 Фік Віталій Ярославович 75.46 15.09
49 Котвицький Олександр Леонідович 74.82 14.96
50 Дмитрієв Вадим Сергійович 72.00 14.40
51 Яцканич Володимир Васильович 71.87 14.37
52 Панасюк Олег Сергійович 70.36 14.07
53 Ковальчук Назар Володимирович 69.59 13.92
54 Корчак Максим Михайлович 68.54 13.71
55 Заячук Тарас Юрійович 68.43 13.69
56 Голубничий Дмитро Олександрович 68.07 13.61
57 Орищин Яромир Андрійович 67.84 13.57
58 Чорний Степан Романович 65.27 13.05
59 Сюрмаков Владислав Ростиславович 64.69 12.94
60 Кохан Петро Васильович 62.88 12.58
61 Кучинський Максим Ігорович 62.85 12.57
62 Євтюхін Владислав Олександрович 62.53 12.51
63 Марутяк Остап Русланович 59.36 11.87
64 Ніколко Михайло Юрійович 55.72 11.14