Рейтингові списки/ Магістри денна/ Комп'ютерні системи та мережі

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 20.07.2019 13:05

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 123, КІКС – Комп'ютерні системи та мережі
Максимально можлива к-ть студентів: 60 місць
Кількість місць державного замовлення: 17 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Федик Юрій Андрійович 69.54 126.0000 139.91
2 Карабась Юрій Олександрович 89.70 17.94
3 Скоробрещук Сергій Юрійович 89.61 17.92
4 Новак Дмитро Вадимович 88.29 17.66
5 Чупа Богдан Ігорович 84.91 16.98
6 Басанець Альона Олегівна 84.13 16.83
7 Муратов Ярослав Миколайович 82.82 16.56
8 Пастушок Роман Ігорович 82.81 16.56
9 Мельник Дмитро Мар'янович 82.33 16.47
10 Зубов Данііл Ігорович 81.44 16.29
11 Герасимчук Олександр Сергійович 81.14 16.23
12 Давиденко Іван Андрійович 80.55 16.11
13 Манько Данило-Володимир Ростиславович 80.48 16.10
14 Наливайко Орест Олегович 80.40 16.08
15 Гусак Петро Андрійович 80.36 16.07
16 Козак Михайло Володимирович 79.17 15.83
17 Лукін Микола Володимирович 78.93 15.79
18 Матвіїв Тарас Ігорович 78.21 15.64
19 Казіміров Андрій Ярославович 77.78 15.56
20 Торський Михайло Володимирович 77.54 15.51
21 Дубравський Андрій Володимирович 76.99 15.40
22 Поздній Олександр Віталійович 76.78 15.36
23 Сірко Микола Богданович 76.24 15.25
24 Фік Віталій Ярославович 75.46 15.09
25 Кіцила Василь Зіновійович 75.16 15.03
26 Котвицький Олександр Леонідович 74.82 14.96
27 Єрмолєнко Сергій Володимирович 74.69 14.94
28 Заяць Євгеній Янович 74.33 14.87
29 Клічук Сергій Петрович 73.52 14.70
30 Филипів Олег Богданович 72.21 14.44
31 Дмитрієв Вадим Сергійович 72.00 14.40
32 Панченко Пилип Дмитрович 71.95 14.39
33 Яцканич Володимир Васильович 71.87 14.37
34 Данилюк Андрій Геннадійович 71.77 14.35
35 Білокур Максим Володимирович 71.68 14.34
36 Клевченко Орест Сергійович 71.59 14.32
37 Назаркевич Павло Тарасович 70.42 14.08
38 Панасюк Олег Сергійович 70.36 14.07
39 Стасів Назар Миколайович 70.15 14.03
40 Шургот Степан Володимирович 70.02 14.00
41 Костів Назар Андрійович 69.27 13.85
42 Козодой Олександр Олегович 68.45 13.69
43 Заячук Тарас Юрійович 68.43 13.69
44 Кузьмяк Ігор Ігорович 68.33 13.67
45 Голубничий Дмитро Олександрович 68.07 13.61
46 Надаховський Сергій Сергійович 67.95 13.59
47 Романюк Василь Володимирович 67.85 13.57
48 Орищин Яромир Андрійович 67.84 13.57
49 Підкостельний Роман Богданович 67.37 13.47
50 Клим Олег Ігорович 66.77 13.35
51 Бурда Василь Володимирович 66.36 13.27
52 Лавриковський Ярослав Миколайович 65.95 13.19
53 Чорний Степан Романович 65.27 13.05
54 Сюрмаков Владислав Ростиславович 64.69 12.94
55 Кутко Дмитро Юрійович 63.83 12.77
56 Кохан Петро Васильович 62.88 12.58
57 Кучинський Максим Ігорович 62.85 12.57
58 Блажко Максим Віталійович 62.82 12.56
59 Чернега Володимир Віталійович 62.77 12.55
60 Саламаха Олександр Ігорович 62.19 12.44
61 Юревич Руслан Андрійович 62.11 12.42
62 Брітов Олександр Вікторович 62.00 12.40
63 Цимбала Юрій Юрійович 61.06 12.21
64 Марутяк Остап Русланович 59.36 11.87
65 Земляков Андрій Вікторович 58.12 11.62
66 Ніколко Михайло Юрійович 55.72 11.14