Рейтингові списки/ Магістри денна/ Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.07.2019 20:07

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 125, КБСТ – Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки
Максимально можлива к-ть студентів: 60 місць
Кількість місць державного замовлення: 16 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Максимів Назар Богданович 94.99 144.0000 163.00
2 Костюк Надія Василівна 74.27 100.0000 114.85
3 Наконечна Анастасія Едуардівна 93.56 19.01
4 Гринішак Софія Романівна 94.28 18.86
5 Реутьонок Олександра Олександрівна 93.12 18.62
6 Токарська Марина Юріївна 93.08 18.62
7 Іванушко Андріяна Іванівна 92.94 18.59
8 Уклеба Тамара Тенгізівна 92.16 18.43
9 Ленник Марія Володимирівна 91.90 18.38
10 Гембаровська Яна Богданівна 91.45 18.29
11 Ханін Денис Олегович 90.46 18.09
12 Шимків Ростислав Тарасович 90.23 18.05
13 Мацех Галина Любомирівна 88.88 17.78
14 Нижник Андрій Олегович 88.52 17.70
15 Лисак Антон Андрійович 87.21 17.44
16 Роїк Христина Тарасівна 86.12 17.22
17 Кацідим Дмитро Андрійович 85.93 17.19
18 Лукашів Маркіян Богданович 85.40 17.08
19 Строгуш Андрій-Дмитро Іванович 84.41 16.88
20 Тишкевич Микола Олександрович 83.23 16.65
21 Соловей Лілія Олександрівна 81.82 16.36
22 Стальнов Олександр Олексійович 80.27 16.15
23 Данило Андрій Ігорович 80.49 16.10
24 Нахтігаль Андрій Андрійович 80.42 16.08
25 Філюк Тарас Юрійович 78.81 15.76
26 Кійко Едуард Віталійович 78.74 15.75
27 Ніконов Іван Олегович 77.83 15.57
28 Погонич Богдан Олегович 77.78 15.56
29 Лонська Анна Олександрівна 77.55 15.51
30 Опанович Максим Юрійович 77.15 15.43
31 Казаков Олександр Олександрович 76.42 15.28
32 Коваль Іван Іванович 76.38 15.28
33 Якимів Сергій Володимирович 76.27 15.25
34 Блощенко Ольга Артемівна 75.90 15.18
35 Волковський Вадим Леонідович 74.85 14.97
36 Рудой Владислав Віталійович 74.85 14.97
37 Шкляр Володимир Ігорович 73.96 14.79
38 Вакулінський Дмитро Ігорович 73.59 14.72
39 Калатин Тарас Богданович 72.61 14.52
40 Залевська Анна Євгенівна 72.36 14.47
41 Корній Любомир Володиирович 71.96 14.39
42 Котляров Олександр Юрійович 70.84 14.17
43 Тимосевич Роман Володимирович 70.59 14.12
44 Сьох Олександр Павлович 70.13 14.03
45 Демов Олександр Анатолійович 68.44 13.69
46 Коваленко Владислав Володимирович 68.44 13.69
47 Висоцький Данієль Олександрович 68.30 13.66
48 Кулай Іван Миколайович 67.68 13.54
49 Труш Михайло Ігорович 66.50 13.30
50 Кондратюк Сергій Іванович 64.88 12.98
51 Горяк Дмитро Вікторович 64.83 12.97
52 Онисько Олег Юрійович 64.36 12.87
53 Новацький Роман Миколайович 63.15 12.63
54 Суддя Володимир Олександрович 62.71 12.54
55 Рудка Олександр Богданович 62.35 12.47