Рейтингові списки/ Магістри денна/ Спеціалізовані комп'ютерні системи

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 22.07.2019 18:19

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 123, КІСК – Спеціалізовані комп'ютерні системи
Максимально можлива к-ть студентів: 65 місць
Кількість місць державного замовлення: 18 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Єрмолєнко Сергій Володимирович 74.69 193.0000 207.94
2 Стичук Мар'ян Олександрович 79.57 191.0000 206.91
3 Шевцов Богдан Вікторович 80.96 185.0000 201.19
4 Ющенко Андрій Валерійович 83.09 183.0000 199.62
5 Грещук Данило Ігорович 70.77 185.0000 199.15
6 Репак Назарій Васильович 60.00 185.0000 197.00
7 Торський Михайло Володимирович 77.54 177.0000 192.51
8 Лукін Микола Володимирович 78.93 169.0000 184.79
9 Гринчишин Іван Володимирович 73.11 163.0000 177.62
10 Винар Тарас Васильович 79.78 157.0000 172.96
11 Максимчук Павло Петрович 85.58 154.0000 171.12
12 Чернега Володимир Віталійович 62.77 148.0000 160.55
13 Бубела Юліан Святославович 83.36 141.0000 158.57
14 Басанець Альона Олегівна 84.13 138.0000 154.83
15 Керничний Богдан Васильович 80.46 138.0000 154.09
16 Зубов Данііл Ігорович 81.44 130.0000 146.29
17 Лавриковський Ярослав Миколайович 65.95 130.0000 143.19
18 Олійник Роман Андрійович 79.81 126.0000 141.96
19 Федик Юрій Андрійович 69.54 126.0000 139.91
20 Бартко Валентин Миколайович 88.31 17.66
21 Турченко Андрій Володимирович 85.45 17.59
22 Табашнюк Вадим Валерійович 87.16 17.43
23 Сірак Тарас Андрійович 85.38 17.08
24 Чупа Богдан Ігорович 84.91 16.98
25 Логвинюк Володимир Васильович 84.30 16.86
26 Шеремета Роксолана Григорівна 83.07 16.61
27 Сип'як Роман Богданович 82.77 16.55
28 Кондрат Наталія Олександрівна 82.59 16.52
29 Мельник Дмитро Мар'янович 82.33 16.47
30 Загороднюк Микола Петрович 80.99 16.20
31 Матвіїв Микола Васильович 80.93 16.19
32 Наливайко Орест Олегович 80.40 16.08
33 Медвідь Любомир Володимирович 79.98 16.00
34 Халус Андрій Вікторович 79.95 15.99
35 Челькіс Володимир Ростиславович 79.19 15.84
36 Козак Михайло Володимирович 79.17 15.83
37 Матвіїв Тарас Ігорович 78.21 15.64
38 Стись Віталій Зеновійович 78.14 15.63
39 Балабан Тільберт Геннадійович 78.09 15.62
40 Лев Микола Тарасович 77.36 15.47
41 Дубравський Андрій Володимирович 76.99 15.40
42 Борисевич Юліана Ігорівна 76.77 15.35
43 Колядюк Андрій Володимирович 76.43 15.29
44 Фік Віталій Ярославович 75.46 15.09
45 Квак Едуард Ігорович 75.09 15.02
46 Рибчинський Максим Олександрович 74.42 14.88
47 Риб'як Валерій Валерійович 73.70 14.74
48 Филипів Олег Богданович 72.21 14.44
49 Белегай Ігор Ігорович 71.19 14.24
50 Голодинський Володимир Сергійович 70.82 14.16
51 Козодой Олександр Олегович 68.45 13.69
52 Заячук Тарас Юрійович 68.43 13.69
53 Цись Тарас Сергійович 65.21 13.04
54 Блажко Максим Віталійович 62.82 12.56