Рейтингові списки/ Магістри денна/ Управління інформаційною безпекою

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 22.07.2019 18:19

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 125, КБУІ – Управління інформаційною безпекою
Максимально можлива к-ть студентів: 50 місць
Кількість місць державного замовлення: 16 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Максимів Назар Богданович 94.99 144.0000 163.00
2 Наконечна Анастасія Едуардівна 93.56 19.01
3 Гринішак Софія Романівна 94.28 18.86
4 Реутьонок Олександра Олександрівна 93.12 18.77
5 Уклеба Тамара Тенгізівна 92.16 18.43
6 Гембаровська Яна Богданівна 91.45 18.29
7 Ханін Денис Олегович 90.46 18.09
8 Мацех Галина Любомирівна 88.88 17.78
9 Нижник Андрій Олегович 88.52 17.70
10 Роїк Христина Тарасівна 86.12 17.22
11 Кацідим Дмитро Андрійович 85.93 17.19
12 Лукашів Маркіян Богданович 85.40 17.08
13 Мартинюк Сергій Володимирович 81.51 16.30
14 Нахтігаль Андрій Андрійович 80.42 16.08
15 Ніконов Іван Олегович 77.83 15.57
16 Погонич Богдан Олегович 77.78 15.56
17 Лонська Анна Олександрівна 77.55 15.51
18 Казаков Олександр Олександрович 76.42 15.28
19 Коваль Іван Іванович 76.38 15.28
20 Якимів Сергій Володимирович 76.27 15.25
21 Блощенко Ольга Артемівна 75.90 15.18
22 Волковський Вадим Леонідович 74.85 14.97
23 Шкляр Володимир Ігорович 73.96 14.79
24 Вакулінський Дмитро Ігорович 73.59 14.72
25 Калатин Тарас Богданович 72.61 14.52
26 Залевська Анна Євгенівна 72.36 14.47
27 Корній Любомир Володиирович 71.96 14.39
28 Котляров Олександр Юрійович 70.84 14.17
29 Сьох Олександр Павлович 70.13 14.03
30 Демов Олександр Анатолійович 68.44 13.69
31 Кулай Іван Миколайович 67.68 13.54
32 Горяк Дмитро Вікторович 64.83 12.97
33 Онисько Олег Юрійович 64.36 12.87
34 Суддя Володимир Олександрович 62.71 12.54
35 Рудка Олександр Богданович 62.35 12.47
36 Коновалов Іван Володимирович 62.23 12.45
37 Грабовий Любомир Андрійович 59.90 11.98