Рейтингові списки/ Магістри денна/ Якість, стандартизація та сертифікація

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.09.2020 18:13

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 152, МТЯС – Якість, стандартизація та сертифікація
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 4 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 8 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Фуртак Юрій Андрійович 65.47 158.0000 194.0000 365.09 Зараховано (бюджет)
2 Чабан Наталія Андріївна 91.40 148.0000 169.0000 335.28 Зараховано (бюджет)
3 Гріга Михайло Юрійович 87.76 152.0000 161.0000 330.55 Зараховано (бюджет)
4 Бойко Володимир Юхимович 91.65 144.0000 158.0000 320.33 Зараховано (бюджет)
5 Столярчук Софія Володимирівна 73.07 132.0000 150.0000 296.61 Зараховано (комерція)
6 Новачук Наталія Андріївна 83.30 144.0000 122.0000 282.66 Зараховано (комерція)
7 Мисько Богдан Ігорович 74.50 150.0000 106.0000 270.90 Зараховано (комерція)
8 Голова Олег Ігорович 68.89 126.0000 100.0000 239.78 Зараховано (комерція)
9 Козик Ростислав Віталійович 72.09 146.0000 177.0000 337.42
10 Попов Вадим Андрійович 81.47 146.0000 164.0000 326.29
11 Кіндратів Роман Олегович 84.00 136.0000 172.0000 324.80
12 Прокіп Олег Іванович 84.98 158.0000 141.0000 316.00
13 Дмитрів Тарас Васильович 94.46 182.0000 201.89
14 Сколоздрій Маркіян Арсенович 91.66 179.0000 197.33
15 Черешневська Анжеліка Андріївна 94.17 172.0000 191.83
16 Бачинський Роман Богданович 67.21 177.0000 190.44
17 Паламар Степан Васильович 76.36 169.0000 184.27
18 Оліярчик Данило Юрійович 73.51 158.0000 172.70
19 Кравецький Віталій Сергійович 73.11 158.0000 172.62
20 Кериченко Назарій Ігорович 65.21 153.0000 166.04
21 Врублевський Станіслав-Олексій Володимирович 80.03 138.0000 154.01
22 Піташевський Даніель Ігорович 77.30 138.0000 153.46
23 Карпінський Іван Володимирович 67.13 138.0000 151.43
24 Саджениця Роман Романович 77.13 117.0000 132.43
25 Шевчишин Роман Сергійович 69.25 100.0000 113.85
26 Дида Михайло Богданович 62.40 100.0000 112.48
27 Пляцушок Севастян-Артур Юрійович 59.06 100.0000 111.81