Рейтингові списки/ Магістри денна/ Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

гуманітарних та соціальних наук
Напрям підготовки: 029, ДКІБ – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
Максимально можлива к-ть студентів: 50 місць
Кількість місць державного замовлення: 9 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 24 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Яновська Марія-Антонія Ярославівна 96.08 76 96 141.08 Зараховано (бюджет)
2 Перун Марія Мар'янівна 92.33 74 60 132.93 Зараховано (бюджет)
3 Васько Анастасія Іванівна 88.16 84 92 132.46 Зараховано (бюджет)
4 Блага Тетяна Михайлівна 94.54 66 64 129.74 Зараховано (бюджет)
5 Огоновська Ірина Василівна 92.30 64 76 126.70 Зараховано (бюджет)
6 Соломон Анжеліка Богданівна 95.29 50 76 125.29 Зараховано (бюджет)
7 Коновалова Олександра Михайлівна 89.45 64 68 123.55 Зараховано (бюджет)
8 Матвійчук Ольга Ігорівна 85.71 68 64 121.21 Зараховано (бюджет)
9 Демчук Юліана Олександрівна 82.03 70 84 119.43 Зараховано (бюджет)
10 Ліпей Олена Борисівна 82.53 76 64 119.33 Зараховано (комерція)
11 Коць Марта Ігорівна 77.72 80 80 118.92 Зараховано (комерція)
12 Белінська Оксана Ігорівна 87.21 60 56 116.81 Зараховано (комерція)
13 Гродзевич Наталія Петрівна 82.83 64 56 115.93 Зараховано (комерція)
14 Боровець Роман Ігорович 82.64 62 64 114.84 Зараховано (комерція)
15 Концур Марта Зіновіївна 79.32 64 80 114.42 Зараховано (комерція)
16 Ковалко Ярина Петрівна 82.79 64 60 114.39 Зараховано (комерція)
17 Єршова Анастасія Олександрівна 89.65 36 68 111.35 Зараховано (комерція)
18 Боднар Наталія Василівна 70.84 66 72 105.44 Зараховано (комерція)
19 Заруба Євгенія Сергіївна 80.67 36 88 103.87 Зараховано (комерція)
20 Штефан Юрій Юрійович 75.57 52 56 102.97 Зараховано (комерція)
21 Мартин Михайло Ігорович 72.33 56 56 100.33 Зараховано (комерція)
22 Секанова Аліна Леонідівна 73.12 44 80 98.72 Зараховано (комерція)
23 Джичко Андрій Володимирович 63.56 56 48 90.76 Зараховано (комерція)
24 Васьковська Вероніка Валеріївна 65.07 44 68 89.47 Зараховано (комерція)
25 Петрушка Аліна Іванівна 88.00 76 88 132.20 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Боднар Ірина Іванівна 77.17 78 84 116.77 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Монастирська Марта Орестівна 74.30 72 96 112.70 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Грудік Катерина Миколаївна 74.66 46 56 98.66 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Боженко Карина Анатоліївна 66.63 68 44 98.23 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Ярмошук Лідія Олексіївна 73.66 48 52 98.06 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Буряник Марія Володимирівна 71.09 52 56 97.49 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Ракитянська Дар'я Віталіївна 74.00 42 56 96.40