Рейтингові списки/ Магістри денна/ Міське будівництво та господарство

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 8.192.03, БДМБ – Міське будівництво та господарство
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 20 місць
Подали оригіналів: 28 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Каніщева Юлія Миколаївна 89.00 78 84 128.60
Зараховано
2 Мотака Олег Ігорович 91.78 74 52 126.58
Зараховано
3 Войтович Владислав Віталійович 86.91 80 60 124.91
Зараховано
4 Волонець Святослав Сергійович 85.84 70 68 122.64
Зараховано
5 Мороз Андрій Дмитрович 87.04 72 68 122.64
Зараховано
6 Шерстюченко Лілія Русланівна 86.79 72 68 122.39
Зараховано
7 Мотько Остап Юрійович 86.90 64 96 122.10
Зараховано
8 Галятовський Роман Володимирович 89.04 66 60 121.44
Зараховано
9 Ребець Петро Васильович 84.97 70 84 121.37
Зараховано
10 Батовський Дмитро Русланович 77.33 80 100 119.33
Зараховано
11 Крюков Олександр Андрійович 84.70 64 84 118.70
Зараховано
12 Коваленко Владислав Андрійович 83.26 72 60 118.06
Зараховано
13 Сагайдак Віталій Олегович 80.75 76 68 117.95
Зараховано
14 Петришин Руслан Володимирович 81.13 68 64 114.73
Зараховано
15 Баумкетнер Іван Тарасович 84.10 56 76 114.10
Зараховано
16 Котула Олег Михайлович 81.56 58 88 113.56
Зараховано
17 Богославець Андрій Володимирович 78.21 60 84 110.61
Зараховано
18 Панкевич Костянтин Олександрович 80.42 56 64 109.22
Зараховано
19 Нагай Юрій Андрійович 73.69 70 72 108.89
Зараховано
20 Наказний Едуард Олексійович 81.79 50 64 108.19
Зараховано
21 Чехович Остап Ігорович 77.27 56 80 107.67
Зараховано
22 Пригарний Степан Русланович 79.32 50 80 107.32
Зараховано
23 Шалавило Тарас Ігорович 77.60 52 72 105.60
Зараховано
24 Кузніцький Володимир Ігорович 76.89 50 44 101.29
Зараховано
25 Пилипчій Тарас Романович 74.83 36 76 96.83
Зараховано
26 Сойма Василь Васильович 74.24 44 36 95.44
Зараховано
27 Гончар Тарас Андрійович 69.80 46 40 92.20
Зараховано
28 Вальо Мар'ян Васильович 76.57 42 56 98.97
Рекомендовано (комерція)
29 Трегуб Юрій Вікторович 72.67 34 68 93.07
Рекомендовано (комерція)
30 Строцький Андрій Михайлович 58.31 52 28 81.91
Рекомендовано (комерція)