Рейтингові списки/ Магістри денна/ Міське будівництво та господарство

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДМБ – Міське будівництво та господарство
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 18 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 27 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Філяровський Тарас Андрійович 87.69 68 40 118.89 Зараховано (бюджет)
2 Смаїлова Феріде Ескендерівна 89.55 52 76 117.95 Зараховано (бюджет)
3 Захара Павло Ігорович 85.61 62 72 117.61 Зараховано (бюджет)
4 Пашко Михайло Романович 77.71 78 84 117.31 Зараховано (бюджет)
5 Мончак Андрій Ігорович 87.22 58 60 116.42 Зараховано (бюджет)
6 Неживий Віктор Валерійович 88.69 46 84 115.49 Зараховано (бюджет)
7 Андрієнко Іван Олегович 70.78 84 92 113.58 Зараховано (бюджет)
8 Стехнович Іван-Мар'ян Володимирович 83.54 64 40 113.14 Зараховано (бюджет)
9 Поливода Роман Богданович 84.53 54 64 112.53 Зараховано (бюджет)
10 Оленич Віталій Васильович 85.67 50 64 112.07 Зараховано (бюджет)
11 Юрочко Назар Михайлович 89.44 36 72 111.04 Зараховано (бюджет)
12 Грицун Елла Олександрівна 89.62 38 56 110.42 Зараховано (бюджет)
13 Савка Святослав Ярославович 84.25 48 60 109.45 Зараховано (бюджет)
14 Чуп Юрій Юрійович 77.12 66 52 108.72 Зараховано (бюджет)
15 Юрочко Юрій Михайлович 82.84 44 76 108.04 Зараховано (бюджет)
16 Ковалевич Христина Юріївна 84.25 40 52 105.45 Зараховано (бюджет)
17 Сутчак Андрій Михайлович 86.65 36 36 104.65 Зараховано (бюджет)
18 Барновський Володимир Богданович 73.02 54 100 104.62 Зараховано (бюджет)
19 Грицак Павло Андрійович 83.64 34 72 104.44 Зараховано (комерція)
20 Реблян Богдан Іванович 77.42 48 68 103.42 Зараховано (комерція)
21 Красуцький Віталій Валерійович 74.51 44 80 100.11 Зараховано (комерція)
22 Довжанин Олег Олегович 71.25 46 92 98.85 Зараховано (комерція)
23 Стельмах Андрій Михайлович 68.61 48 88 96.61 Зараховано (комерція)
24 Лабачук Ігор Васильович 71.19 46 44 93.99 Зараховано (комерція)
25 Насінник Дмитро Зеновійович 71.25 40 64 93.65 Зараховано (комерція)
26 Скальський Роман Степанович 70.32 46 36 92.32 Зараховано (комерція)
27 Чабан Ярослав Іванович 65.41 56 20 89.81 Зараховано (комерція)