Рейтингові списки/ Магістри денна/ Промислове і цивільне будівництво

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДПЦ – Промислове і цивільне будівництво
Максимально можлива к-ть студентів: 80 місць
Кількість місць державного замовлення: 44 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 56 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Шевчук Артем Сергійович 96.77 94 80 142.37 Зараховано (бюджет)
2 Семенців Володимир Олексійович 94.76 64 80 128.36 Зараховано (бюджет)
3 Тупісь Віктор Григорович 93.39 66 64 126.19 Зараховано (бюджет)
4 Микитин Мар'яна Богданівна 89.41 68 72 123.81 Зараховано (бюджет)
5 Регусевич Віталій Іванович 89.55 64 84 123.55 Зараховано (бюджет)
6 Боярищева Вікторія Михайлівна 93.39 52 92 123.39 Зараховано (бюджет)
7 Вихтор Василь Васильович 90.62 58 76 121.42 Зараховано (бюджет)
8 Климосюк Ірина Віталіївна 87.81 66 72 121.41 Зараховано (бюджет)
9 Витак Олег Петрович 93.24 44 88 119.64 Зараховано (бюджет)
10 Мешко Олександр Тарасович 88.99 50 84 117.39 Зараховано (бюджет)
11 Бейко Євген Миколайович 78.54 72 80 115.34 Зараховано (бюджет)
12 Галушко Олег Андрійович 88.05 50 72 115.25 Зараховано (бюджет)
13 Корчинський Назарій Григорович 88.74 46 80 115.14 Зараховано (бюджет)
14 Боднарук Владислав Сергійович 85.56 52 84 114.76 Зараховано (бюджет)
15 Буцяк Віталій Олегович 85.55 48 96 114.35 Зараховано (бюджет)
16 Пестич Євгеній Олегович 85.96 50 72 113.16 Зараховано (бюджет)
17 Філіппович Наталія Андріївна 93.43 26 88 112.63 Зараховано (бюджет)
18 Ляш Андрій Вікторович 83.73 58 56 112.53 Зараховано (бюджет)
19 Мусіюк Богдан Олександрович 78.17 62 88 111.77 Зараховано (бюджет)
20 Хоміцький Дмитро Олегович 83.86 52 64 111.06 Зараховано (бюджет)
21 Русин Любов Романівна 85.20 48 56 110.00 Зараховано (бюджет)
22 Гринюк Марта Дмитрівна 86.71 40 68 109.51 Зараховано (бюджет)
23 Гаврилишин Назарій Олегович 87.49 44 40 109.09 Зараховано (бюджет)
24 Наджялін Марко 84.17 42 80 108.97 Зараховано (бюджет)
25 Дідич Василь Васильович 83.28 40 96 108.88 Зараховано (бюджет)
26 Іванчина Олег Романович 78.54 54 84 108.54 Зараховано (бюджет)
27 Лучко Ярослав Володимирович 82.50 44 80 108.10 Зараховано (бюджет)
28 Булка Йосип - Назарій Орестович 85.66 40 64 108.06 Зараховано (бюджет)
29 Тузяк Володимир Михайлович 87.23 34 72 108.03 Зараховано (бюджет)
30 Кострабій Оксана Романівна 88.12 38 44 107.72 Зараховано (бюджет)
31 Процюк Володимир Вікторович 76.36 58 76 107.16 Зараховано (бюджет)
32 Багнюк Ігор Тарасович 84.61 46 40 107.01 Зараховано (бюджет)
33 Сербин Олександр Ігорович 77.50 50 80 105.50 Зараховано (бюджет)
34 Марин Михайло Володимирович 80.40 38 80 103.60 Зараховано (бюджет)
35 Чайківський Андрій Олександрович 73.80 54 80 103.40 Зараховано (бюджет)
36 Каталах Андрій Орестович 84.56 26 76 102.56 Зараховано (бюджет)
37 Жаналіна Таміла Рінатівна 79.65 36 84 102.45 Зараховано (бюджет)
38 Староста Ярослав Володимирович 83.53 36 44 102.33 Зараховано (бюджет)
39 Бігус Віктор Васильович 79.73 36 76 101.73 Зараховано (бюджет)
40 Кащак Назар Олегович 75.76 42 76 100.16 Зараховано (бюджет)
41 Пукач Ярослав Олексійович 71.59 52 72 99.59 Зараховано (бюджет)
42 Коцюбяк Давид Васильович 72.86 40 80 96.86 Зараховано (бюджет)
43 Геник Василь Ігорович 72.27 44 68 96.67 Зараховано (бюджет)
44 Подоба Святослав Володимирович 68.55 48 76 95.35 Зараховано (бюджет)
45 Конькевич Андрій Тарасович 70.28 40 52 91.48 Зараховано (комерція)
46 Копиляк Михайло Іванович 65.77 48 64 91.37 Зараховано (комерція)
47 Гаймахер Дмитро Дмитрович 69.87 34 76 91.07 Зараховано (комерція)
48 Боєчко Юрій Юрійович 68.36 38 68 90.36 Зараховано (комерція)
49 Хвалібота Ігор Олегович 76.43 24 36 89.63 Зараховано (комерція)
50 Баландович Нестор Русланович 61.94 40 84 86.34 Зараховано (комерція)
51 Савка Віталій Володимирович 61.55 46 56 85.55 Зараховано (комерція)
52 Шинкарчук Маркіян Аркадійович 68.86 28 52 85.26 Зараховано (комерція)
53 Криницький Максим Андрійович 65.42 28 80 84.62 Зараховано (комерція)
54 Овчінніков Олексій Миколайович 67.06 22 52 81.06 Зараховано (комерція)
55 Костяка Роман Олегович 58.47 10 44 66.87 Зараховано (комерція)
56 Преподобний Владислав Валерійович 60.35 30 88 81.15 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
57 Гащук Юрій Миколайович 64.00 28 52 80.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
58 Глова Микола Богданович 60.00 26 24 72.80 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
59 Кадімі Мохамед 51.00 28 80 70.20 До наказу