Рейтингові списки/ Магістри денна/ Теплогазопостачання і вентиляція

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДТГ – Теплогазопостачання і вентиляція
Максимально можлива к-ть студентів: 53 місць
Кількість місць державного замовлення: 20 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 31 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Мина Ігор Володимирович 95.08 76 56 131.08 Зараховано (бюджет)
2 Шелест Ростислав Олександрович 84.36 74 76 121.56 Зараховано (бюджет)
3 Соболь Святослав Володимирович 84.91 72 60 119.71 Зараховано (бюджет)
4 Яцків Віталій Сергійович 81.53 76 76 119.53 Зараховано (бюджет)
5 Рибак Андрій Ярославович 86.75 56 68 115.95 Зараховано (бюджет)
6 Волинчук Василь Вікторович 84.50 62 56 114.90 Зараховано (бюджет)
7 Гаврецький Володимир Ярославович 86.29 48 72 112.69 Зараховано (бюджет)
8 Баховський Антон Анатолійович 86.04 50 52 111.24 Зараховано (бюджет)
9 Соловій Віталій Володимирович 76.65 60 96 110.25 Зараховано (бюджет)
10 Федочинський Назар Тарасович 87.47 42 56 109.87 Зараховано (бюджет)
11 Бурко Кіндрат Михайлович 78.42 58 68 108.42 Зараховано (бюджет)
12 Панчук Олександр Ігорович 73.96 62 76 106.36 Зараховано (бюджет)
13 Гатак Діана Денисівна 87.27 28 48 103.27 Зараховано (бюджет)
14 Бойчук Віктор Тарасович 66.50 70 84 102.90 Зараховано (бюджет)
15 Грушка Роман Іванович 73.64 56 68 102.84 Зараховано (бюджет)
16 Попович Любомир Романович 88.50 24 36 101.70 Зараховано (бюджет)
17 Сигловий Тадей Богданович 77.06 38 84 100.66 Зараховано (бюджет)
18 Каганяк Олена Романівна 82.63 34 36 99.83 Зараховано (бюджет)
19 Симонов Олексій Сергійович 72.30 36 92 95.90 Зараховано (бюджет)
20 Юринець Павло Тарасович 76.82 32 56 95.22 Зараховано (бюджет)
21 Кірничук Тарас Іванович 70.94 42 64 94.14 Зараховано (комерція)
22 Онищак Ігор Андрійович 80.86 26 20 93.26 Зараховано (комерція)
23 Вовк Тарас Степанович 70.48 34 88 92.88 Зараховано (комерція)
24 Вороний Ярослав Іванович 71.94 26 68 89.14 Зараховано (комерція)
25 Словінський Сергій Миколайович 67.81 44 36 89.01 Зараховано (комерція)
26 Соловій Володимир Романович 63.10 52 48 88.70 Зараховано (комерція)
27 Луцків Микола Володимирович 70.45 30 24 84.85 Зараховано (комерція)
28 Чверенко Софія Олегівна 71.40 16 52 83.00 Зараховано (комерція)
29 Погляд Ростислав Ігорович 70.79 16 36 80.79 Зараховано (комерція)
30 Димида Ростислав Петрович 63.08 30 40 79.08 Зараховано (комерція)
31 Швець Андрій Володимирович 66.24 20 40 78.24 Зараховано (комерція)
32 Шумбарський Павло Петрович 68.41 16 20 76.81 Рекомендовано на вільні небюджетні місця