Рейтингові списки/ Магістри денна/ Будівництво та цивільна інженерія (освітньо-наукова програма)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 18:05

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДМ – Будівництво та цивільна інженерія (освітньо-наукова програма)
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 12 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Бідось Володимир Миколайович 93.91 98.91
2 Лісковщенко Анастасія Костянтинівна 93.12 93.12
3 Маринюк Оксана Михайлівна 92.61 92.61
4 Васевич Богдан Андрійович 92.31 92.31
5 Гладишев Роман Дмитрович 89.72 92.22
6 Усик Юрій Олегович 92.16 92.16
7 Кушинов Максим Петрович 91.72 91.72
8 Хабарова Віра Андріївна 91.70 91.70
9 Колещук Христина-Анна Юріївна 91.33 91.33
10 Гетманова Вікторія Сергіївна 91.20 91.20
11 Пугач Павло Мирославович 91.08 91.08
12 Галан Ольга Вікторівна 90.76 90.76
13 Пюра Світлана Іванівна 89.85 89.85
14 Звір Андрій Степанович 89.46 89.46
15 Іванейко Михайло Максимович 89.25 89.25
16 Клим Андрій Богданович 89.06 89.06
17 Ожоженко Вікторія Олександрівна 88.21 88.21
18 Топольницький Іван Дмитрович 87.83 87.83
19 Шпур Вадим Сергійович 87.34 87.34
20 Петречко Ігор Васильович 86.49 86.49
21 Багрій Богдан Петрович 86.11 86.11
22 Романюк Марія-Олександра Тарасівна 84.26 84.26
23 Білик Соломія Денисівна 82.55 82.55
24 Швець Григорій Юрійович 82.36 82.36
25 Лахманюк Надія Олександрівна 82.05 82.05
26 Хабібулін Михайло Михайлович 80.40 80.40
27 Громоляк Віталій Ігорович 75.25 75.25
28 Черешнівський Петро Володимирович 74.15 74.15
29 Мандич Володимир Васильович 69.00 69.00