Рейтингові списки/ Магістри денна/ Міське будівництво та господарство

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 16.08.2019 12:01

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДМБ – Міське будівництво та господарство
Максимально можлива к-ть студентів: 35 місць
Кількість місць державного замовлення: 19 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 26 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Лемешко Назар Олександрович 93.34 76.0000 96.0000 133.34 Зараховано (бюджет)
2 Дідик Ангеліна Петрівна 89.14 68.0000 80.0000 124.34 Зараховано (бюджет)
3 Пиндик Андрій Валентинович 87.94 66.0000 80.0000 122.34 Зараховано (бюджет)
4 Сахненко Валерія Сергіївна 87.17 72.0000 48.0000 120.77 Зараховано (бюджет)
5 Котенко Роман Віталійович 81.66 68.0000 92.0000 118.06 Зараховано (бюджет)
6 Ящишин Ігор Миронович 86.31 42.0000 96.0000 112.71 Зараховано (бюджет)
7 Ожоженко Вікторія Олександрівна 88.21 40.0000 80.0000 112.21 Зараховано (бюджет)
8 Шаргородська Юлія Павлівна 75.66 68.0000 92.0000 112.06 Зараховано (бюджет)
9 Стойкевич Ярослав Ігорович 84.88 50.0000 64.0000 111.28 Зараховано (бюджет)
10 Довганич Віктор Олексійович 79.25 58.0000 88.0000 111.25 Зараховано (бюджет)
11 Вархоляк Ярослав Васильович 76.03 68.0000 68.0000 110.03 Зараховано (бюджет)
12 Жабін Олег Володимирович 82.47 48.0000 76.0000 109.27 Зараховано (бюджет)
13 Галан Ольга Вікторівна 90.76 30.0000 64.0000 109.16 Зараховано (бюджет)
14 Бондаренко Богдан Віталійович 73.68 70.0000 72.0000 108.88 Зараховано (бюджет)
15 Мельникович Ірина Василівна 87.38 36.0000 64.0000 108.18 Зараховано (бюджет)
16 Ярець Богдан Володимирович 78.09 52.0000 92.0000 108.09 Зараховано (бюджет)
17 Микулинець Василь Васильович 72.27 62.0000 100.0000 107.07 Зараховано (бюджет)
18 Романюк Марія-Олександра Тарасівна 84.26 36.0000 84.0000 107.06 Зараховано (бюджет)
19 Садковий Остап Андрійович 73.17 62.0000 64.0000 104.37 Зараховано (бюджет)
20 Степченко Вадим Артурович 73.12 56.0000 80.0000 103.52 До наказу
21 Томашевський Михайло Русланович 72.38 50.0000 96.0000 101.98 До наказу
22 Бойчук Василь Васильович 74.60 40.0000 96.0000 100.20 До наказу
23 Качан Андрій Михайлович 78.00 48.0000 28.0000 100.00 До наказу
24 Барандій Олег Олегович 68.49 48.0000 92.0000 96.89 До наказу
25 Болехан Роман Олександрович 71.04 28.0000 60.0000 88.24 До наказу
26 Авраменко Андрій Олексійович 66.40 28.0000 56.0000 83.20 До наказу
27 Рибак Роман Тарасович 90.14 74.0000 100.0000 129.74 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Хабарова Віра Андріївна 91.70 58.0000 80.0000 122.90 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Будзан Микола Степанович 82.32 34.0000 40.0000 99.92 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Уштван Дмитро Леонідович 80.88 34.0000 48.0000 99.28 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Мазурок Дмитро Юрійович 67.90 54.0000 44.0000 93.90 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Мисюта Максим Володимирович 64.16 52.0000 88.0000 93.76 Рекомендовано на вільні небюджетні місця