Рейтингові списки/ Магістри денна/ Міське будівництво та господарство

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 18:05

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДМБ – Міське будівництво та господарство
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 18 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Лемешко Назар Олександрович 93.34 93.34
2 Хабарова Віра Андріївна 91.70 91.70
3 Галан Ольга Вікторівна 90.76 90.76
4 Рибак Роман Тарасович 90.14 90.14
5 Зикова Ангеліна Олегівна 89.27 89.27
6 Дідик Ангеліна Петрівна 89.14 89.14
7 Ожоженко Вікторія Олександрівна 88.21 88.21
8 Пиндик Андрій Валентинович 87.94 87.94
9 Мельникович Ірина Василівна 87.38 87.38
10 Сахненко Валерія Сергіївна 87.17 87.17
11 Ящишин Ігор Миронович 86.31 86.31
12 Стойкевич Ярослав Ігорович 84.88 84.88
13 Романюк Марія-Олександра Тарасівна 84.26 84.26
14 Жабін Олег Володимирович 82.47 82.47
15 Будзан Микола Степанович 82.32 82.32
16 Лахманюк Надія Олександрівна 82.05 82.05
17 Котенко Роман Віталійович 81.66 81.66
18 Уштван Дмитро Леонідович 80.88 80.88
19 Довганич Віктор Олексійович 79.25 79.25
20 Романов Михайло Олександрович 79.19 79.19
21 Ярець Богдан Володимирович 78.09 78.09
22 Качан Андрій Михайлович 78.00 78.00
23 Лин Назар Юрійович 77.79 77.79
24 Ферцович Тарас Степанович 76.93 76.93
25 Дацко Богдан Іванович 76.30 76.30
26 Вархоляк Ярослав Васильович 76.03 76.03
27 Шаргородська Юлія Павлівна 75.66 75.66
28 Бойчук Василь Васильович 74.60 74.60
29 Бондаренко Богдан Віталійович 73.68 73.68
30 Садковий Остап Андрійович 73.17 73.17
31 Степченко Вадим Артурович 73.12 73.12
32 Бабич Остап Іванович 72.98 72.98
33 Томашевський Михайло Русланович 72.38 72.38
34 Микулинець Василь Васильович 72.27 72.27
35 Болехан Роман Олександрович 71.04 71.04
36 Барандій Олег Олегович 68.49 68.49
37 Мазурок Дмитро Юрійович 67.90 67.90
38 Авраменко Андрій Олексійович 66.40 66.40
39 Мисюта Максим Володимирович 64.16 64.16