Рейтингові списки/ Магістри денна/ Промислове і цивільне будівництво

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 22.07.2019 18:19

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДПЦ – Промислове і цивільне будівництво
Максимально можлива к-ть студентів: 80 місць
Кількість місць державного замовлення: 34 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 1 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Левандовська Дарія Віталіївна 92.06 94.56
2 Томищ Іван Іванович 91.46 93.96
3 Маринюк Оксана Михайлівна 92.61 92.61
4 Васевич Богдан Андрійович 92.31 92.31
5 Гладишев Роман Дмитрович 89.72 92.22
6 Усик Юрій Олегович 92.16 92.16
7 Делінкевич Юрій Ігорович 91.90 91.90
8 Кушинов Максим Петрович 91.72 91.72
9 Колещук Христина-Анна Юріївна 91.33 91.33
10 Топилко Стефанія Володимирівна 90.19 90.82
11 Яценко Володимир Васильович 90.37 90.37
12 Байдачок Богдан Володимирович 90.17 90.17
13 Зарицький Юрій Олегович 90.07 90.07
14 Пюра Світлана Іванівна 89.85 89.85
15 Біровчак Павло Анатолійович 89.84 89.84
16 Звір Андрій Степанович 89.46 89.46
17 Іванейко Михайло Максимович 89.25 89.25
18 Клим Андрій Богданович 89.06 89.06
19 Мельник Юрій Анатолійович 88.70 88.70
20 Кагуй Ілона Андріївна 88.42 88.42
21 Кондратюк Аліна Геннадіївна 88.14 88.14
22 Топольницький Іван Дмитрович 87.83 87.83
23 Антонов Вадим Володимирович 87.50 87.50
24 Шпур Вадим Сергійович 87.34 87.34
25 Підкостельний Владислав Віталійович 87.21 87.21
26 Петречко Ігор Васильович 86.49 86.49
27 Багрій Богдан Петрович 86.11 86.11
28 Чапля Андрій Миколайович 86.11 86.11
29 Гапонова Олександра Вікторівна 85.85 85.85
30 Левус Остап Ігорович 84.60 84.60
31 Демчук Ярослав Володимирович 84.32 84.32
32 Лобанок Олексій Михайлович 83.81 83.81
33 Пруднік Максим Вадимович 83.73 83.73
34 Кулик Дмитро Вікторович 83.69 83.69
35 Калінович Владислав Юрійович 83.59 83.59
36 Скрентович Олексій Романович 83.40 83.40
37 Стришко Віталій Юрійович 82.57 82.57
38 Швець Григорій Юрійович 82.36 82.36
39 Міщук Андрій Сергійович 81.61 81.61
40 Івасишин Назар Романович 81.16 81.16
41 Хабібулін Михайло Михайлович 80.40 80.40
42 Волошин Володимир Ігорович 80.20 80.20
43 Чернецький Вадим Назарович 79.75 79.75
44 Романов Михайло Олександрович 79.19 79.19
45 Гайзлер Роман Андрійович 79.17 79.17
46 Гулевич Олексій Іванович 78.70 78.70
47 Щедлюк Іван Сергійович 78.43 78.43
48 Іванів Роман Степанович 78.00 78.00
49 Сосула Олександр Миколайович 75.58 75.58
50 Громоляк Віталій Ігорович 75.25 75.25
51 Садівничий Павло Романович 73.44 73.44
52 Осадчук Олег Ігорович 72.25 72.25
53 Дричик Андрій Вікторович 71.28 71.28
54 Рошко Михайло Васильович 69.69 69.69
55 Ганущин Христина Петрівна 69.40 69.40
56 Мандич Володимир Васильович 69.00 69.00
57 Єгоров Артем Миколайович 68.66 68.66
58 Хомак Роман Петрович 68.00 68.00
59 Фурман Владислав Павлович 67.91 67.91
60 Малахівський Володимир Андрійович 66.15 66.15
61 Місько Іван Олександрович 65.90 65.90
62 Осадча Юлія Андріївна 64.55 64.55
63 Нечипуренко Деонісій Олександрович 64.43 64.43
64 Боденко Назарій Іванович 64.27 64.27
65 Петрійчук Дмитро Іванович 63.88 63.88
66 Глива Ростислав Віталійович 61.22 61.22
67 Горін Андрій Андрійович 61.14 61.14
68 Глушко Роман Іванович 59.48 59.48
69 Хробак Максим Олегович 58.60 58.60
70 Романюк Дмитро Михайлович 57.71 57.71
71 Дереш Назар Романович 56.00 56.00