Рейтингові списки/ Магістри денна/ Теплогазопостачання і вентиляція

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 22.07.2019 18:19

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДТГ – Теплогазопостачання і вентиляція
Максимально можлива к-ть студентів: 53 місць
Кількість місць державного замовлення: 18 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 1 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Воробець Юрій Юрійович 92.60 97.10
2 Баргалевич Юлія Валентинівна 95.48 95.48
3 Лісковщенко Анастасія Костянтинівна 93.12 93.12
4 Кривоконь Ірина Володимирівна 91.99 91.99
5 Пугач Павло Мирославович 91.08 91.08
6 Громик Михайло Ігорович 90.01 90.01
7 Ярміцька Тереза Василівна 89.78 89.78
8 Андрейків Олег Степанович 89.57 89.57
9 Олійник Олександр Олександрович 89.36 89.36
10 Середюк Ярослав Іванович 88.77 88.77
11 Демчук Богдан Юрійович 87.03 87.03
12 Телепко Наталія Ярославівна 86.77 86.77
13 Панчишин Андрій Іванович 85.49 85.49
14 Зарицький Олег Ігорович 85.16 85.16
15 Нагірний Василь Володимирович 84.40 84.40
16 Броновський Олександр Володимирович 81.90 81.90
17 Омельчук Юрій Олегович 81.71 81.71
18 Шипа Віталій Богданович 79.94 79.94
19 Савка Владислав Андрійович 78.97 78.97
20 Смірнов Олег Анатолійович 78.24 78.24
21 Сеник Анастасія Степанівна 78.16 78.16
22 Денисюк Богдан Михайлович 76.56 76.56
23 Сисак Ярина Володимирівна 76.00 76.00
24 Сайко Володимир Анатолійович 74.87 74.87
25 Герега Михайло Тарасович 74.63 74.63
26 Яцун Ігор Іванович 74.50 74.50
27 Черешнівський Петро Володимирович 74.15 74.15
28 Гриневич Володимир Орестович 73.46 73.46
29 Ігнат Ростислав Ігорович 71.66 71.66
30 Лопотяк Юрій Васильович 71.42 71.42
31 Журецький Віктор Васильович 71.00 71.00
32 Дзюбак Андрій Васильович 70.15 70.15
33 Гаврилюк Василь Олександрович 70.09 70.09
34 Галанзовський Іван Олександрович 69.76 69.76
35 Федас Віктор Олегович 69.62 69.62
36 Йорженко Олександр Анатолійович 69.02 69.02
37 Боднарук Любомир Андрійович 68.63 68.63
38 Якимів Святослав Ігорович 68.32 68.32
39 Скакальський Арсен Михайлович 68.25 68.25
40 Мазурик Орест Тарасович 67.77 67.77
41 Коломієць Володимир Йосипович 67.48 67.48
42 Василишин Михайло Володимирович 67.00 67.00
43 Білий Мар'ян Ігорович 66.64 66.64
44 Коваленко Юрій Іванович 66.52 66.52
45 Нечипорук Дмитро Анатолійович 65.47 65.47
46 Анісін Микола Павлович 65.40 65.40
47 Кузь Василь Іванович 64.52 64.52
48 Рогач Олександр Петрович 64.07 64.07
49 Кужик Микола Богданович 62.52 62.52
50 Гарасимчук Святослав Степанович 62.26 62.26
51 Вергун Тарас Русланович 61.57 61.57
52 Гарбуз Маркіян Володимирович 61.41 61.41
53 Савицький Богдан Олександрович 59.86 59.86
54 Шкраба Павло Васильович 59.23 59.23
55 Леуш Мар'ян Михайлович 55.60 55.60