Рейтингові списки/ Магістри денна/ Інформаційні системи та технології

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 126, ІТІС – Інформаційні системи та технології
Максимально можлива к-ть студентів: 60 місць
Кількість місць державного замовлення: 20 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 35 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Пузанкова Вікторія Сергіївна 96.70 40 60 118.70 Зараховано (бюджет)
2 Конохов Олександр Олександрович 84.10 64 80 117.70 Зараховано (бюджет)
3 Дюг Сергій Сергійович 82.78 56 80 113.18 Зараховано (бюджет)
4 Пронь Арсен Остапович 82.92 52 68 110.52 Зараховано (бюджет)
5 Янішевський Віталій Іванович 87.44 36 80 109.84 Зараховано (бюджет)
6 Телішевська Олена Ігорівна 88.55 26 84 107.35 Зараховано (бюджет)
7 Антонишин Ростислав Орестович 84.09 36 88 107.29 Зараховано (бюджет)
8 Химера Андрій Борисович 82.76 44 68 107.16 Зараховано (бюджет)
9 Семенів Ярослав Олександрович 88.36 36 44 107.16 Зараховано (бюджет)
10 Кіндій Василь Володимирович 81.90 38 80 105.10 Зараховано (бюджет)
11 Сохань Олена Володимирівна 75.93 48 80 103.13 Зараховано (бюджет)
12 Курман Андрій Олегович 74.34 48 64 99.94 Зараховано (бюджет)
13 Кіцера Олександр Олександрович 76.31 38 80 99.51 Зараховано (бюджет)
14 Волчецький Сергій Володимирович 72.69 42 84 97.89 Зараховано (бюджет)
15 Матвійчук Михайло Тарасович 78.10 26 80 96.50 Зараховано (бюджет)
16 Калінчук Назарій Юрійович 72.75 40 72 95.95 Зараховано (бюджет)
17 Шумакович Євген Олександрович 67.57 46 88 94.77 Зараховано (бюджет)
18 Мацишин Тарас Григорович 72.71 40 60 94.71 Зараховано (бюджет)
19 Голік Ярослав Олегович 73.49 40 48 94.29 Зараховано (бюджет)
20 Гульоватий Богдан Андрійович 73.41 44 32 94.21 Зараховано (бюджет)
21 Крамський Андрій Вікторович 74.19 28 60 91.39 Зараховано (комерція)
22 Матвійчук Світлана Володимирівна 74.41 30 44 90.81 Зараховано (комерція)
23 Антонищак Сергій Андрійович 61.69 50 56 87.29 Зараховано (комерція)
24 Ощипок Віталій Богданович 74.39 16 60 86.79 Зараховано (комерція)
25 Худа Мар'ян Романович 66.08 24 60 81.68 Зараховано (комерція)
26 Семенишин Андрій Романович 66.42 22 56 80.82 Зараховано (комерція)
27 Дмитрів Андрій Іванович 66.49 20 56 80.09 Зараховано (комерція)
28 Маковійчук Роксолана Ігорівна 61.25 42 16 79.65 Зараховано (комерція)
29 Іванченко Максим Валерійович 54.84 40 80 78.84 Зараховано (комерція)
30 Кузьо Андрій Тарасович 63.80 24 44 77.80 Зараховано (комерція)
31 Стегній Сергій Віталійович 57.63 38 48 77.63 Зараховано (комерція)
32 Когут Роман Олегович 65.36 22 32 77.36 Зараховано (комерція)
33 Осташевський Юрій Володимирович 55.64 38 56 76.44 Зараховано (комерція)
34 Башинський Андрій Ігорович 59.44 22 64 74.64 Зараховано (комерція)
35 Караїмчук Віталій Валерійович 55.84 32 28 71.44 Зараховано (комерція)
36 Кунанець Оксана-Тереза Олегівна 86.37 34 32 108.17 Рекомендовано (бюджет)
37 Дубик Віталій Ігорович 67.58 48 48 91.58 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Шагала Василь Романович 68.28 42 64 91.48 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
39 Гливка Володимир Володимирович 78.04 12 72 90.04 Рекомендовано на вільні небюджетні місця