Рейтингові списки/ Магістри денна/ Інформаційні технології проектування

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 122, КНІТ – Інформаційні технології проектування
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 14 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 18 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Аблязізов Ісмаїл Рамізович 93.56 56 76 123.89 Зараховано (бюджет)
2 Дембіцький Богдан Васильович 88.85 62 76 121.25 Зараховано (бюджет)
3 Пука Анна Михайлівна 84.73 62 84 117.93 Зараховано (бюджет)
4 Пилипенко Віталій Юрійович 85.82 62 68 117.75 Зараховано (бюджет)
5 Чобіт Вікторія Андріївна 87.87 52 72 115.87 Зараховано (бюджет)
6 Гага Ліна Віталіївна 87.78 48 88 115.78 Зараховано (бюджет)
7 Науличний Василь Володимирович 89.95 40 80 113.95 Зараховано (бюджет)
8 Яремчук Дмитрій Валерійович 84.23 46 92 111.83 Зараховано (бюджет)
9 Ференс Роман Андрійович 83.15 46 76 111.48 Зараховано (бюджет)
10 Сидоров Олександр Сергійович 79.39 58 88 111.39 Зараховано (бюджет)
11 Коземчук Іван Васильович 87.63 34 88 110.03 Зараховано (бюджет)
12 Пахно Нікіта Аркадійович 80.15 42 88 105.75 Зараховано (бюджет)
13 Кривенко Софія Андріївна 85.26 36 56 105.26 Зараховано (бюджет)
14 Федосєєв Олександр Євгенович 86.05 28 76 105.18 Зараховано (бюджет)
15 Луцишин Мар'ян Васильович 72.62 42 36 93.02 Зараховано (комерція)
16 Загвойський Ростислав Юрійович 64.00 52 72 92.00 Зараховано (комерція)
17 Осмак Сергій Андрійович 70.97 30 64 89.37 Зараховано (комерція)
18 Хадба Алекс Наджібович 57.00 36 72 78.60 Зараховано (комерція)
19 Рекрутів Михайло Григорович 77.64 60 60 107.64 Рекомендовано (бюджет)
20 Хабабюк Земіне Джафер-кизи 80.00 18 80 95.20 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 Гаврилевич Дмитро Олегович 69.87 40 68 92.67 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Блонський Микола Андрійович 75.82 22 72 91.82 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Зарічний Олег Ярославович 74.15 28 60 91.35 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Лаврик Любомир Андрійович 75.81 22 56 90.21 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Бібель Анастасія Василівна 75.37 18 72 89.77 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Карпець Руслан Васильович 65.44 38 48 85.44 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Маслянка Назарій Романович 66.35 26 32 79.95 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Білоус Юрій Миколайович 66.61 16 36 76.61 Рекомендовано на вільні небюджетні місця