Рейтингові списки/ Магістри денна/ Інформаційні управляючі системи та технології

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 122, КНУС – Інформаційні управляючі системи та технології
Максимально можлива к-ть студентів: 65 місць
Кількість місць державного замовлення: 36 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 1
Подали оригіналів: 62 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Знак Юрій Зеновійович 91.97 82 80 132.77 Зараховано (бюджет)
2 Волошин Іван Іванович 86.35 98 72 132.75 Зараховано (бюджет)
3 Кадикало Анна Михайлівна 90.87 72 88 128.47 Зараховано (бюджет)
4 Патенко Людмила Сергіївна 86.95 78 100 128.15 Зараховано (бюджет)
5 Кравцов Андрій Борисович 89.99 66 92 125.59 Зараховано (бюджет)
6 Магеровська Олена Юріївна 82.00 86 88 125.20 Зараховано (бюджет)
7 Загорецький Лев Юрійович 81.43 88 84 125.03 Зараховано (бюджет)
8 Кокошкіна Єлизавета Сергіївна 86.94 70 92 124.14 Зараховано (бюджет)
9 Лаба Сергій Васильович 80.37 86 84 123.17 Зараховано (бюджет)
10 Настусенко Діана Сергіївна 86.47 70 68 121.27 Зараховано (бюджет)
11 Артимович Святослав Любомирович 80.12 78 92 120.52 Зараховано (бюджет)
12 Ковальчук Остап Васильович 89.12 58 76 119.92 Зараховано (бюджет)
13 Попович Ольга Володимирівна 82.32 70 88 119.12 Зараховано (бюджет)
14 Майстренко Вероніка Андріївна 86.75 60 80 118.75 Зараховано (бюджет)
15 Лабик Андрій Володимирович 79.15 80 76 118.75 Зараховано (бюджет)
16 Розквас Олег Вікторович 87.64 60 68 118.44 Зараховано (бюджет)
17 Стецик Юрій Дмитрович 81.20 76 68 118.40 Зараховано (бюджет)
18 Барабаш Дмитро Олександрович 91.13 46 80 118.19 Зараховано (бюджет)
19 Сорока Данило Володимирович 82.72 72 64 117.92 Зараховано (бюджет)
20 Піскозуб Дарія-Олена Андріянівна 92.69 38 100 117.89 Зараховано (бюджет)
21 Шпаченко Тарас Олександрович 85.77 56 96 117.77 Зараховано (бюджет)
22 Дунаєв Руслан Сергійович 87.60 58 68 117.60 Зараховано (бюджет)
23 Кукла Юрій Юрійович 76.74 80 88 117.54 Зараховано (бюджет)
24 Діжак Назар Ігорович 81.84 66 92 117.44 Зараховано (бюджет)
25 Мазур Анатолій Олегович 80.26 68 96 117.06 Зараховано (бюджет)
26 Валько Марія Василівна 82.41 68 72 116.81 Зараховано (бюджет)
27 Молибога Михайло Володимирович 88.47 54 64 116.47 Зараховано (бюджет)
28 Михальчук Василина Іванівна 82.74 64 80 116.34 Зараховано (бюджет)
29 Андрухів Уляна Тарасівна 80.00 76 56 116.00 Зараховано (бюджет)
30 Киричук Василь Романович 82.72 66 64 115.52 Зараховано (бюджет)
31 Коляда Богдан Богданович 85.79 56 72 115.39 Зараховано (бюджет)
32 Лещишин Роман Петрович 80.81 70 64 115.21 Зараховано (бюджет)
33 Бондар Артем Валерійович 83.10 58 84 114.70 Зараховано (бюджет)
34 Люков Ростислав Русланович 82.78 58 84 114.38 Зараховано (бюджет)
35 Бутинський Денис Володиирович 83.54 52 96 113.94 Зараховано (бюджет)
36 Моночков Ігор Олегович 81.45 58 84 113.05 Зараховано (комерція)
37 Фем'як Володимир Романович 80.92 60 80 112.92 Зараховано (комерція)
38 Дубиняк Богдан Святославович 79.01 60 92 112.21 Зараховано (комерція)
39 Смакула Тарас Васильович 82.56 52 76 110.96 Зараховано (комерція)
40 Терлецький Юрій Романович 78.17 58 84 109.77 Зараховано (комерція)
41 Чіллог Діана Тіборівна 83.26 42 80 108.06 Зараховано (комерція)
42 Сеньків Роман Михайлович 78.84 50 64 105.24 Зараховано (комерція)
43 Фтемов Едуард Юрійович 76.65 52 76 105.05 Зараховано (комерція)
44 Сафін Віталій Олегович 77.88 46 84 104.68 Зараховано (комерція)
45 Бурдейна Тетяна Олександрівна 80.81 34 88 103.21 Зараховано (комерція)
46 Глуговський Артем Олегович 72.47 52 92 102.47 Зараховано (комерція)
47 Креховецький Роман Миколайович 65.80 66 80 100.20 Зараховано (комерція)
48 Магоцький Роман Андрійович 74.64 44 68 99.04 Зараховано (комерція)
49 Павлова Олександра Вадимівна 78.12 28 92 98.52 Зараховано (комерція)
50 Вдовюк Станіслав Володимирович 70.44 54 64 98.44 Зараховано (комерція)
51 Шавук Назарій Михайлович 71.07 50 68 97.87 Зараховано (комерція)
52 Марків Арсен Тарасович 62.94 68 76 97.74 Зараховано (комерція)
53 Іваник Юрій Олегович 77.19 34 64 97.19 Зараховано (комерція)
54 Жеребух Юрій-Діонізій Ростиславович 71.90 40 92 97.10 Зараховано (комерція)
55 Качмар Олег Петрович 62.84 64 80 96.44 Зараховано (комерція)
56 Гарбарець Володимир Віталійович 70.22 48 52 94.62 Зараховано (комерція)
57 Бесенюк Назарій Володимирович 76.04 30 60 94.04 Зараховано (комерція)
58 Романець Сергій Юрійович 70.23 44 60 93.83 Зараховано (комерція)
59 Чекмарьов Роман Сергійович 68.20 38 44 87.80 Зараховано (комерція)
60 Остапенко Андрій Володимирович 64.31 38 60 85.51 Зараховано (комерція)
61 Шевченко Дмитро Володимирович 68.32 20 48 81.12 Зараховано (комерція)
62 Мойсеєв Роман Володимирович 89.57 76 88 128.77 Рекомендовано (бюджет)
63 Бучковська Анастасія Юріївна 82.30 48 88 113.80 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
64 Бойко Денис Сергійович 81.82 56 92 113.42 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
65 Сень Юліана Зеновіївна 81.00 58 92 113.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
66 Магіс Оксана Михайлівна 76.66 62 80 109.46 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
67 Трухим Дмитро Володимирович 80.28 54 72 109.08 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
68 Войтів Маркіян Васильович 82.18 50 64 108.58 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
69 Гресько Володимир Валентинович 73.66 66 84 108.46 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
70 Коваленко Володимир Вікторович 84.84 36 92 108.44 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
71 Ярчич Вадим Васильович 77.89 56 80 108.29 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
72 Гелетій Людмила Володимирівна 80.75 44 76 106.78 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
73 Мадилюс Лев-Олександр Олександрович 75.87 60 68 106.67 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
74 Гудима Роман Володимирович 77.03 54 76 106.23 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
75 Федик Ростислав Володимирович 77.97 50 80 105.97 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
76 Кубацька Віталія Ігорівна 83.87 36 72 105.47 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
77 Фолюш Павло Анатолійович 78.34 40 88 103.14 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
78 Гнатів Тарас Андрійович 79.75 32 84 100.95 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
79 Денисюк Дмитро Леонідович 73.67 46 84 100.47 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
80 Мартин Олег Русланович 79.92 32 60 98.72 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
81 Павленко Олександр Сергійович 74.83 44 56 98.69 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
82 Грицишин Степан Ярославович 78.61 28 68 96.61 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
83 Кокун Ольга Володимирівна 71.30 44 56 94.50 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
84 Баран Михайло Ігорович 77.18 32 32 93.18 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
85 Федунець Тетяна Ігорівна 62.87 54 80 92.47 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
86 Тиховід Олександр Васильович 71.00 38 56 91.80 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
87 Людкевич Ірина Михайлівна 67.52 42 72 91.52 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
88 Галятовський Сергій Володимирович 72.62 36 36 90.62 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
89 Мельничук Володимир Олегович 73.67 18 52 86.07 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
90 Гаврилів Роксолана Миколаївна 68.61 28 60 85.81 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
91 Любченко Пауль Сергійович 62.99 26 84 81.79 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
92 Ільчанінов Ілля Володимирович 59.00 26 60 75.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
93 Пелех Олег Романович 61.59 22 40 74.39 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
94 Скопівський Степан Ярославович 89.65 66 48 122.01
95 Тюренко Сергій Олександрович 63.00 60 92 96.20