Рейтингові списки/ Магістри денна/ Комп'ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 186, ВПКТ – Комп'ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв
Максимально можлива к-ть студентів: 23 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 17 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Дмитрук Сергій Віталійович 93.82 90 100 142.48 Зараховано (бюджет)
2 Шидловська Роксолана Сергіївна 89.57 94 96 136.77 Зараховано (бюджет)
3 Медведєва Діана Сергіївна 88.05 78 96 129.51 Зараховано (бюджет)
4 Роман Наталія Олегівна 86.73 84 68 127.13 Зараховано (бюджет)
5 Бендасюк Тетяна Володимирівна 82.94 86 76 124.94 Зараховано (бюджет)
6 Гнатків Наталія Василівна 80.53 82 80 121.33 Зараховано (бюджет)
7 Вальчук Уляна Володимирівна 90.64 58 72 121.04 Зараховано (бюджет)
8 Скрут Михайло Юрійович 80.06 76 92 119.66 Зараховано (бюджет)
9 Савчук Соломія Ігорівна 81.34 74 68 117.74 Зараховано (бюджет)
10 Чурило Наталія Олександрівна 84.90 68 52 117.30 Зараховано (бюджет)
11 Добросинець Анна-Кароліна Ігорівна 77.48 76 84 116.28 Зараховано (комерція)
12 Гаркавенко Павел Олександрович 73.24 72 56 107.64 Зараховано (комерція)
13 Підгорна Анна Миколаївна 72.16 64 76 105.36 Зараховано (комерція)
14 Андрусяк Іван Іванович 63.30 62 84 96.50 Зараховано (комерція)
15 Сивохіп Дарій Володимирович 64.92 62 44 94.12 Зараховано (комерція)
16 Ганишин Соломія Тарасівна 64.21 48 60 89.41 Зараховано (комерція)
17 Дуда Руслан Володимирович 54.80 46 84 81.60 Зараховано (комерція)