Рейтингові списки/ Магістри денна/ Системи і методи прийняття рішень

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 124, САСМ – Системи і методи прийняття рішень
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 7 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 13 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Мех Оксана Володимирівна 88.07 54 72 116.87 Зараховано (бюджет)
2 Буца Юрій Степанович 87.97 46 80 114.37 Зараховано (бюджет)
3 Жидик Роман Андрійович 79.03 68 68 113.03 Зараховано (бюджет)
4 Яремко Зоряна Ігорівна 87.69 38 80 110.89 Зараховано (бюджет)
5 Прищепа Ганна Олександрівна 81.17 38 100 106.37 Зараховано (бюджет)
6 Дем'яновський Назарій Миколайович 81.33 40 84 105.73 Зараховано (бюджет)
7 Танчин Ігор Володимирович 75.56 52 84 104.76 Зараховано (бюджет)
8 Копоть Софія Ярославівна 78.16 28 88 98.16 Зараховано (комерція)
9 Борис Андрій Іванович 69.11 42 68 92.71 Зараховано (комерція)
10 Павлишин Тарас Володимирович 64.53 32 72 84.53 Зараховано (комерція)
11 Поронюк Володимир Васильович 62.10 34 52 80.90 Зараховано (комерція)
12 Малицький Андрій Андрійович 55.66 26 84 74.46 Зараховано (комерція)
13 Готь Маркіян-Андрій Романович 59.78 12 84 72.98 Зараховано (комерція)
14 Копач Марія Ігорівна 90.91 68 88 126.91 Рекомендовано (бюджет)
15 Клинчик Єлизавета Русланівна 81.59 88 88 125.59 Рекомендовано (бюджет)
16 Овакімян Арміне Каренівна 90.06 54 76 119.26 Рекомендовано (бюджет)
17 Цимбаляк Тетяна Ростиславівна 84.49 60 96 118.59 Рекомендовано (бюджет)
18 Рибак Лев-Володимир Ярославович 89.27 52 72 117.77 Рекомендовано (бюджет)
19 Галаз Роман Орестович 68.25 80 92 109.45 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
20 Паньків Юрій Васильович 84.08 38 80 107.28 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 Ценов Ростислав-Микола Петрович 77.11 50 92 106.31 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Пришляк Андрій Андрійович 78.96 44 72 103.76 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Мороз Андрій Володимирович 74.02 52 44 99.22 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Мельник Софія Миколаївна 72.18 44 60 95.78 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Шпорлюк Наталя Богданівна 67.76 44 76 92.96 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Перхун Богдан Олександрович 71.47 36 52 91.07 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Серватяк Андрій Віталійович 65.28 46 68 90.48 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Топчак Олег Русланович 63.92 42 56 86.32 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Ковалко Назарій Петрович 69.43 32 36 85.83 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Яремко Юрій Сергійович 63.48 28 88 83.48 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Буклів Тарас Ярославович 68.00 24 44 82.00 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Якубус Юрій Олегович 59.05 26 60 75.45 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Смерик Мар'ян Михайлович 62.82 20 40 74.82 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Шпаченко Павло Андрійович 60.42 24 44 74.42 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Соловій Ігор Михайлович 55.47 24 88 73.87 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
36 Дума Володимир Орестович 61.00 10 52 70.20