Рейтингові списки/ Магістри денна/ Системи штучного інтелекту

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 122, КНСШ – Системи штучного інтелекту
Максимально можлива к-ть студентів: 50 місць
Кількість місць державного замовлення: 23 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 44 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Копач Богдан Васильович 91.35 72 92 129.35 Зараховано (бюджет)
2 Тимощук Олександр Віталійович 86.99 66 84 121.79 Зараховано (бюджет)
3 Рязанов Андрій Миколайович 87.78 50 92 116.98 Зараховано (бюджет)
4 Кубік Роман Ігорович 84.80 56 92 116.40 Зараховано (бюджет)
5 Нижник Олексій Михайлович 87.50 50 88 116.30 Зараховано (бюджет)
6 Луцюк Олександр Георгійович 90.26 34 92 113.06 Зараховано (бюджет)
7 Голод Юрій Юрійович 78.82 62 76 111.22 Зараховано (бюджет)
8 Малеш Петро Русланович 85.00 50 60 111.00 Зараховано (бюджет)
9 Шабала Євген Юрійович 84.16 44 92 110.96 Зараховано (бюджет)
10 Здебський Петро Васильович 78.57 60 72 109.77 Зараховано (бюджет)
11 Лопотяк Руслан Михайлович 80.60 48 88 108.60 Зараховано (бюджет)
12 Бояківський Андрій Богданович 78.03 54 88 108.43 Зараховано (бюджет)
13 Ковалишин Володимир Володимирович 86.61 38 64 108.21 Зараховано (бюджет)
14 Устименко Вадим Сергійович 77.00 56 80 107.40 Зараховано (бюджет)
15 Стефанчук Андрій Степанович 82.93 40 84 107.33 Зараховано (бюджет)
16 Макара Степан Вікторович 82.75 42 76 107.15 Зараховано (бюджет)
17 Михайлишин Павло Михайлович 80.04 44 84 106.04 Зараховано (бюджет)
18 Бень Артур Ігорович 80.42 40 72 103.62 Зараховано (бюджет)
19 Мороз Андріана Андріївна 84.48 30 64 102.88 Зараховано (бюджет)
20 Шинкарчин Христина Юріївна 88.02 22 60 102.82 Зараховано (бюджет)
21 Кусіня Евіта Альбертсівна 76.56 48 68 102.56 Зараховано (бюджет)
22 Фединчук Андрій Вікторович 65.07 70 88 101.87 Зараховано (бюджет)
23 Кібліцький Роман Віталійович 71.25 56 68 100.45 Зараховано (бюджет)
24 Говдяк Юрій Васильович 70.59 56 68 99.79 Зараховано (комерція)
25 Явір Максим Васильович 79.32 34 56 98.52 Зараховано (комерція)
26 Антоник Роман Володимирович 76.34 32 92 98.34 Зараховано (комерція)
27 Нагорна Діана-Юлія Віталіївна 72.31 56 32 97.91 Зараховано (комерція)
28 Татарин Богдан Степанович 77.73 30 80 97.73 Зараховано (комерція)
29 Ходань Микола Андрійович 71.57 42 84 96.77 Зараховано (комерція)
30 Рошко Павло Михайлович 69.99 48 64 95.59 Зараховано (комерція)
31 Пахолюк Степан Володимирович 65.24 56 76 95.24 Зараховано (комерція)
32 Перейма Андрій Миронович 72.17 42 56 94.57 Зараховано (комерція)
33 Мартьянов Дмитро Ігорович 74.93 32 68 94.53 Зараховано (комерція)
34 Співаков Юлій Леонідович 70.42 38 84 94.02 Зараховано (комерція)
35 Малиновський Тарас Ігорович 71.97 40 56 93.57 Зараховано (комерція)
36 Горін Володимир Тарасович 62.91 38 68 84.91 Зараховано (комерція)
37 Ратальський Дмитро Андрійович 68.11 30 36 83.71 Зараховано (комерція)
38 Слівінський Роман Михайлович 60.43 40 72 83.63 Зараховано (комерція)
39 Вавриків Євген Юрійович 68.36 28 40 83.56 Зараховано (комерція)
40 Дячук Андрій Олександрович 60.83 44 48 83.23 Зараховано (комерція)
41 Служала Олег Тарасович 55.35 46 72 80.95 Зараховано (комерція)
42 Іванів Роман Романович 57.28 38 76 80.08 Зараховано (комерція)
43 Кондратенко Олександр Віталійович 55.64 36 80 78.04 Зараховано (комерція)
44 Вірт Андрій Тарасович 57.62 24 80 75.22 Зараховано (комерція)
45 Остап'юк Володимир Любомирович 92.17 66 92 127.77 Рекомендовано (бюджет)
46 Стахів Микола Андрійович 93.68 46 72 121.11 Рекомендовано (бюджет)
47 Гудз Оксана Миколаївна 87.90 40 84 112.30 Рекомендовано (бюджет)
48 Милян Юліан Володимирович 86.00 52 52 112.00 Рекомендовано (бюджет)
49 Зінченко Владислав Валентинович 86.00 28 68 104.00 Рекомендовано (бюджет)
50 Федишин Марта Віталіївна 78.00 28 80 97.20 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
51 Оринчак Марія Романівна 67.66 38 52 88.06 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
52 Ганець Василь Петрович 67.41 34 48 85.81 Рекомендовано на вільні небюджетні місця