Рейтингові списки/ Магістри денна/ Інформаційні системи та технології (освітньо-наукова програма)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.07.2019 20:07

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 126, ІТМ – Інформаційні системи та технології (освітньо-наукова програма)
Максимально можлива к-ть студентів: 10 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Ватаг Ярослав Миколайович 90.52 200.0000 218.10
2 Копач Ольга Ігорівна 91.42 198.0000 216.48
3 Гусак Віталій Богданович 74.50 195.0000 209.90
4 Зінкевич Дмитро Романович 92.41 191.0000 209.48
5 Кордіяк Максим Андрійович 80.12 193.0000 209.02
6 Коссак Богдан Леонідович 76.00 188.0000 203.20
7 Ціж Остап Тарасович 70.00 188.0000 202.00
8 Іванець Артур Зіновійович 83.59 185.0000 201.72
9 Басистюк Олег Андрійович 92.26 177.0000 196.45
10 Ситник Мар'яна Романівна 95.91 177.0000 196.38
11 Тронь Богдан Геннадійович 71.39 180.0000 194.28
12 Мандич Богдан Олександрович 77.09 177.0000 192.42
13 Щудло Сергій Русланович 85.61 169.0000 186.12
14 Босік Максим Сергійович 87.58 166.0000 183.52
15 Манько Данило-Володимир Ростиславович 80.48 166.0000 182.10
16 Юськевич Андрій Володимирович 76.12 166.0000 181.22
17 Радай Роман Олегович 87.08 163.0000 180.42
18 Дохняк Богдан-Олександр Олегович 89.68 160.0000 177.94
19 Іванов Вадим Богданович 89.89 157.0000 174.98
20 Місюрка Павло Васильович 72.20 160.0000 174.44
21 Бурмай Олександр Олександрович 64.19 157.0000 169.84
22 Тринька Богдан Володимирович 58.16 154.0000 165.63
23 Коркішко Володимир Іванович 85.45 148.0000 165.09
24 Кравчишин Роксолана-Анастасія Михайлівна 91.88 141.0000 159.38
25 Когут Юрій Ярославович 81.03 141.0000 157.21
26 Лис Степан Юрійович 78.95 141.0000 156.79
27 Сем'янчук Софія Олегівна 96.46 130.0000 149.29
28 Пахолок Володимир Степанович 57.50 130.0000 141.50
29 Заячук Тарас Юрійович 68.43 126.0000 139.69
30 Пемпусь Віталій Володимирович 75.98 122.0000 137.20
31 Рибка Андрій Романович 91.64 117.0000 135.33
32 Лесів Андрій Миколайович 84.00 112.0000 128.80
33 Дербіж Андрій Васильович 79.81 112.0000 127.96