Рейтингові списки/ Магістри денна/ Комп'ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 18:05

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 186, ВПКТ – Комп'ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв
Максимально можлива к-ть студентів: 15 місць
Кількість місць державного замовлення: 13 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Кузовкова Дарія Ігорівна 92.65 92.65
2 Кузовкова Аліна Ігорівна 91.41 91.41
3 Могорт Валентина Сергіївна 90.97 90.97
4 Пясковська Оксана Романівна 90.94 90.94
5 Браташ Петро Юрійович 90.21 90.21
6 Назаркевич Ганна Ярославівна 85.00 90.00
7 Масланич Ірина Степанівна 87.87 89.70
8 Левченко Марія-Ірина Ігорівна 89.06 89.06
9 Канафоцький Ростислав Степанович 89.06 89.06
10 Вендиш Ярослав Васильович 87.22 87.22
11 Бас Ярина Андріївна 84.09 84.09
12 Ткачук Назар Вікторович 81.75 81.75
13 Гавдьо Роман Орестович 79.80 80.30
14 Мандич Богдан Олександрович 77.09 77.09
15 Черевата Мар'яна Мар'янівна 76.99 76.99
16 Лебіщак Степан Іванович 76.19 76.19
17 Коваль Назар Андрійович 75.16 75.16
18 Волощук Петро Ростиславович 73.45 73.45
19 Сікора Віталій Васильович 72.61 72.61
20 Лимар Іван Сергійович 71.89 71.89
21 Вакалюк Владислав Васильович 71.61 71.61
22 Німилович Андрій-Максим Богданович 71.50 71.50
23 Москалюк Андрій Тарасович 71.25 71.25
24 Ожитчук Андрій Васильович 71.19 71.19
25 Римар Андрій Романович 71.04 71.04
26 Козар Тарас Васильович 70.93 70.93
27 Сорока Ярослав Петрович 70.82 70.82
28 Буга Микола Васильович 70.60 70.60
29 Кузьмук Іван Миколайович 70.49 70.49
30 Бойко Артем Русланович 69.82 69.82
31 Мартиненко Владислав Ігорович 69.69 69.69
32 Заяць Ярослав Любомирович 69.39 69.39
33 Молдован Артем Костянтинович 68.94 68.94
34 Пакіж Олексій Васильович 68.48 68.48
35 Дворицький Роман Юрійович 66.56 66.56
36 Вишинський Богдан Вікторович 66.24 66.24
37 Берегій Андрій-Святослав Юрійович 66.06 66.06
38 Лебеденко Роксоляна Олегівна 66.00 66.00
39 Гаврилик Назарій Михайлович 65.36 65.36
40 Курах Вадим Анатолійович 63.24 63.24
41 Червенюк Денис Вікторович 63.00 63.00
42 Панасюк Андрій Сергійович 59.55 59.55
43 Лига Данило Михайлович 53.00 53.00
44 Мартинюк Юрій Юрійович 51.00 51.00