Рейтингові списки/ Магістри денна/ Системи і методи прийняття рішень

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.07.2019 20:07

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 124, САСМ – Системи і методи прийняття рішень
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 5 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Копач Ольга Ігорівна 91.42 198.0000 216.48
2 Красільчук Світлана Ярославівна 89.31 198.0000 215.86
3 Леликова Анастасія Львівна 95.18 195.0000 214.04
4 Малинка Анастасія Андріївна 92.57 195.0000 213.51
5 Громовий Дмитро Максимович 87.15 191.0000 208.43
6 Северинчук Владислав Михайлович 86.64 191.0000 208.33
7 Швагла Ілона-Марія Сергіївна 79.37 191.0000 206.87
8 Остапенко Гліб Олегович 84.90 188.0000 204.98
9 Браїлко Олександра Сергіївна 91.89 185.0000 203.58
10 Вавринюк Соломія Василівна 91.65 185.0000 203.33
11 Масланич Ірина Степанівна 87.87 185.0000 202.94
12 Ботук Денис Васильович 83.00 185.0000 201.60
13 Тягнирядко Ірина Олегівна 93.62 180.0000 198.72
14 Акперов Максим Владиславович 63.64 185.0000 197.73
15 Хахула Орест Орестович 62.70 183.0000 195.54
16 Ткач Всеволод Олегович 67.46 180.0000 193.49
17 Мурашов Олександр Олександрович 70.45 177.0000 191.09
18 Грицишин Віктор Ярославович 62.00 172.0000 184.40
19 Дзюбчик Андрій Іванович 75.79 166.0000 181.16
20 Семків Назар Ігорович 72.98 166.0000 180.60
21 Радай Роман Олегович 87.08 163.0000 180.42
22 Маленчак Валентин Богданович 96.66 157.0000 176.33
23 Вознічка Святослав Олегович 82.52 157.0000 173.50
24 Бурмай Олександр Олександрович 64.19 157.0000 169.84
25 Солом'яний Арсен Віталійович 93.64 151.0000 169.73
26 Тісовець Дмитро Олександрович 62.57 151.0000 163.51
27 Сіліч Олександр Володимирович 76.45 148.0000 163.29
28 Ринков Антон Вікторович 63.63 148.0000 160.73
29 Міщенко Анастасія Тарасівна 97.03 138.0000 157.81
30 Когут Юрій Ярославович 81.03 141.0000 157.21
31 Лис Степан Юрійович 78.95 141.0000 156.79
32 Федоров Максим Олесьович 67.01 138.0000 151.40
33 Пилипів Ярослава Ігорівна 61.85 138.0000 150.37
34 Лукачик Владислав Вікторович 59.09 138.0000 149.82
35 Яцканич Володимир Васильович 71.87 130.0000 144.37
36 Ткачів Ольга Орестівна 69.79 130.0000 143.96
37 Хоренженко Павло Валерійович 63.76 130.0000 142.75
38 Ліпська Дарія-Аліна Олександрівна 76.49 126.0000 141.30
39 Максимів Квітослава-Романа Андріївна 74.07 126.0000 140.81
40 Рибка Андрій Романович 91.64 117.0000 135.33
41 Катеринчук Тетяна Андріївна 95.06 19.01