Рейтингові списки/ Магістри денна/ Системи штучного інтелекту

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 16.08.2019 12:01
з урахуванням результатів апеляцій

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 122, КНСШ – Системи штучного інтелекту
Максимально можлива к-ть студентів: 45 місць
Кількість місць державного замовлення: 20 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 21 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Шерега Віктор Іванович 80.10 146.0000 195.0000 357.02 Зараховано (бюджет)
2 Бородін Михайло Валерійович 90.09 150.0000 188.0000 356.17 Зараховано (бюджет)
3 Басистюк Олег Андрійович 92.26 158.0000 177.0000 354.45 Зараховано (бюджет)
4 Хрупа Роман Зеновійович 89.50 162.0000 174.0000 353.90 Зараховано (бюджет)
5 Колос Федір Дмитрович 79.56 150.0000 185.0000 350.91 Зараховано (бюджет)
6 Чабан Роман Володимирович 76.87 144.0000 191.0000 350.37 Зараховано (бюджет)
7 Лютий Назарій Ігорович 86.62 142.0000 188.0000 347.32 Зараховано (бюджет)
8 Марущак Ольга Володимирівна 85.00 132.0000 195.0000 344.00 Зараховано (бюджет)
9 Ткачук Назар Вікторович 81.75 152.0000 166.0000 334.35 Зараховано (бюджет)
10 Мандич Богдан Олександрович 77.09 136.0000 177.0000 328.42 Зараховано (бюджет)
11 Гавдьо Роман Орестович 79.80 140.0000 172.0000 328.06 Зараховано (бюджет)
12 Івасів Андрій Андрійович 78.08 128.0000 183.0000 326.62 Зараховано (бюджет)
13 Фатула Андрій Богданович 72.00 140.0000 172.0000 326.40 Зараховано (бюджет)
14 Бешко Роман Сергійович 72.22 152.0000 157.0000 323.44 Зараховано (бюджет)
15 Думанський Маркіян Тарасович 77.59 136.0000 166.0000 317.52 Зараховано (бюджет)
16 Тимцясь Олександр Олександрович 60.26 122.0000 183.0000 317.05 Зараховано (бюджет)
17 Кирпичник Максим Миколайович 83.63 148.0000 151.0000 315.73 Зараховано (бюджет)
18 Артишко Микола Любомирович 69.46 154.0000 144.0000 311.89 Зараховано (бюджет)
19 Матвіїв Василь Михайлович 86.11 142.0000 151.0000 310.22 Зараховано (бюджет)
20 Ковалів Максим Михайлович 56.00 162.0000 134.0000 307.20 Зараховано (бюджет)
21 Заплатинський Олег Тарасович 87.69 132.0000 191.0000 340.54 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Дорощук Віталій Олександрович 71.20 142.0000 177.0000 333.24 До наказу
23 Зеленін Вадим Вікторович 60.00 122.0000 193.0000 327.00 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Шумило Павло Тарасович 59.00 134.0000 166.0000 311.80 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Михальченко Вячеслав Юрійович 64.00 126.0000 157.0000 295.80 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Коваль Назар Андрійович 75.16 132.0000 148.0000 295.03 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 М'ягких Руслан Юрійович 62.00 126.0000 154.0000 292.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Кметь Олег Ярославович 64.00 138.0000 138.0000 288.80 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Лесів Андрій Миколайович 84.00 152.0000 112.0000 280.80 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Сабов Віталій Петрович 65.00 124.0000 112.0000 249.00 Рекомендовано на вільні небюджетні місця