Рейтингові списки/ Магістри денна/ Системний аналіз (освітньо-наукова програма)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 20.07.2019 13:05

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 124, САМ – Системний аналіз (освітньо-наукова програма)
Максимально можлива к-ть студентів: 10 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Ватаг Ярослав Миколайович 90.52 200.0000 218.10
2 Копач Ольга Ігорівна 91.42 198.0000 216.48
3 Шерега Віктор Іванович 80.10 195.0000 211.02
4 Гусак Віталій Богданович 74.50 195.0000 209.90
5 Северинчук Владислав Михайлович 86.64 191.0000 208.33
6 Браїлко Олександра Сергіївна 91.89 185.0000 203.58
7 Іванець Артур Зіновійович 83.59 185.0000 201.72
8 Акперов Максим Владиславович 63.64 185.0000 197.73
9 Басистюк Олег Андрійович 92.26 177.0000 196.45
10 Мандич Богдан Олександрович 77.09 177.0000 192.42
11 Юськевич Андрій Володимирович 76.12 166.0000 181.22
12 Радай Роман Олегович 87.08 163.0000 180.42
13 Нерсезашвілі Руслан Зурабович 71.30 163.0000 177.26
14 Маленчак Валентин Богданович 96.66 157.0000 176.33
15 Бурмай Олександр Олександрович 64.19 157.0000 169.84
16 Солом'яний Арсен Віталійович 93.64 151.0000 169.73
17 Сіліч Олександр Володимирович 76.45 148.0000 163.29
18 Ринков Антон Вікторович 63.63 148.0000 160.73
19 Артишко Микола Любомирович 69.46 144.0000 157.89
20 Когут Юрій Ярославович 81.03 141.0000 157.21
21 Лис Степан Юрійович 78.95 141.0000 156.79
22 Федоров Максим Олесьович 67.01 138.0000 151.40
23 Хоренженко Павло Валерійович 63.76 130.0000 142.75
24 Пахолок Володимир Степанович 57.50 130.0000 141.50
25 Ліпська Дарія-Аліна Олександрівна 76.49 126.0000 141.30
26 Пемпусь Віталій Володимирович 75.98 122.0000 137.20
27 Дербіж Андрій Васильович 79.81 112.0000 127.96
28 Тревого Сергій Максимович 87.12 17.42
29 Фатула Андрій Богданович 72.00 14.40
30 Яцканич Володимир Васильович 71.87 14.37
31 Мурашов Олександр Олександрович 70.45 14.09
32 Олійник Сергій Олександрович 54.92 10.98