Рейтингові списки/ Магістри денна/ Прикладна лінгвістика

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 22.07.2019 18:19

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 035.10, ФЛПЛ – Прикладна лінгвістика
Максимально можлива к-ть студентів: 50 місць
Кількість місць державного замовлення: 32 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Леликова Анастасія Львівна 95.18 95.18
2 Харитон Ольга Михайлівна 94.43 94.43
3 Маєвська Уляна Русланівна 94.40 94.40
4 Олекша Катерина Вікторівна 94.40 94.40
5 Демчук Андріана Ігорівна 93.64 94.14
6 Тягнирядко Ірина Олегівна 93.62 93.62
7 Молнар Сергій Васильович 91.97 92.47
8 Гарасимчук Ольга Ігорівна 92.46 92.46
9 Смужаниця Яна Віталіївна 92.29 92.29
10 Качмар Юрій Ігорович 91.74 92.24
11 Вавринюк Соломія Василівна 91.65 91.65
12 Купець Ірина Юріївна 91.44 91.44
13 Кучеренко Валерія Володимирівна 91.31 91.31
14 Пукаляк Ольга-Ірина Романівна 89.22 90.22
15 Волошин Анна Іванівна 90.07 90.07
16 Білецька Богдана Володимирівна 88.77 89.77
17 Масланич Ірина Степанівна 87.87 89.70
18 Хомин Наталія Юріївна 89.69 89.69
19 Красільчук Світлана Ярославівна 89.31 89.31
20 Стрелецький Максим Олегович 87.50 89.00
21 Александрович Валентина Володимирівна 88.00 88.75
22 Кулява Олена Анатоліївна 88.63 88.63
23 Сахнюк Павло Васильович 87.00 88.50
24 Дзядик Степан Петрович 87.70 88.20
25 Кісельова Христина Геннадіївна 88.07 88.07
26 Кирилюк Юлія Сергіївна 87.83 87.83
27 Кокотко Софія Іванівна 87.19 87.19
28 Назар Анастасія Ростиславівна 86.66 86.66
29 Савчук Сніжана Петрівна 86.04 86.04
30 Боднар Наталія Ярославівна 86.00 86.00
31 Білокура Христина Володимирівна 85.60 85.60
32 Спринська Анастасія Володимирівна 85.00 85.00
33 Поворознік Наталія Миколаївна 84.93 84.93
34 Лісньовська Ольга Юріївна 84.65 84.65
35 Тасаж Тетяна Олександрівна 84.40 84.40
36 Сорокрой Олег Олександрович 84.28 84.28
37 Баглай Христина Іванівна 84.07 84.07
38 Трібушна Ганна Миколаївна 84.01 84.01
39 Гнатів Марія Андріївна 84.00 84.00
40 Гридова Василина Вікторівна 83.63 83.63
41 Ільчишин Оксана Іванівна 83.18 83.18
42 Худяк Анастасія Сергіївна 83.16 83.16
43 Гадяк Юлія Ярославівна 82.75 82.75
44 Матвіїв Богдана-Діана Ігорівна 82.45 82.45
45 Матвійчук Анастасія Петрівна 82.23 82.23
46 Мостова Юстина Володимирівна 81.88 81.88
47 Соловей Лілія Олександрівна 81.82 81.82
48 Вознюк Тетяна Петрівна 81.79 81.79
49 Далибожик Андрій Мар'янович 81.75 81.75
50 Чернявська Ірина Вадимівна 81.00 81.00
51 Кучернюк Катерина Олександрівна 80.68 80.68
52 Швагла Ілона-Марія Сергіївна 79.37 79.37
53 Яремчук Тетяна Василівна 79.00 79.00
54 Ільків Ольга Ярославівна 78.80 78.80
55 Вашків Ганна Тарасівна 78.73 78.73
56 Тюлькіна Олена Дмитрівна 78.27 78.27
57 Худзік Вікторія Романівна 78.00 78.00
58 Шуляковська Анастасія Юріївна 77.35 77.35
59 Дзюмка Юлія Анатоліївна 77.33 77.33
60 Черевата Мар'яна Мар'янівна 76.99 76.99
61 Мельник Ірина Вячеславівна 76.36 76.36
62 Пемпусь Віталій Володимирович 75.98 75.98
63 Кокоза Дарина Юріївна 75.82 75.82
64 Спас-Томкевич Анастасія Ігорівна 75.49 75.49
65 Петрович Ірина Юріївна 75.35 75.35
66 Гусак Христина Ярославівна 75.00 75.00
67 Козаченко Наталя Олегівна 74.70 74.70
68 Іліджева Анжеліка Тамазієвна 74.20 74.20
69 Нагаєвська Олена Павлівна 74.13 74.13
70 Гульцьо Олена-Анна Олексіївна 73.91 73.91
71 Михалюк Надія Володимирівна 73.00 73.00
72 Копцюх Олена Михайлівна 72.75 72.75
73 Копчак Віталій Миколайович 69.82 69.82
74 Ірод Арсеній Миколайович 69.29 69.29
75 Лилик Віталій Володимирович 68.53 68.53
76 Пакіж Олексій Васильович 68.48 68.48
77 Цап Надія Михайлівна 68.00 68.00
78 Стахів Юлія Володимирівна 67.24 67.24
79 Копка Юлія Андріївна 67.00 67.00
80 Захарків Ірина Михайлівна 66.00 66.00
81 Шурдак Олександр Ігорович 65.01 65.01
82 Пелимська Катерина Дмитрівна 63.60 63.60
83 Соколов Богдан Едуардович 63.48 63.48
84 Барна Максим Мар'янович 63.18 63.18
85 Дубан Орест Богданович 62.66 62.66
86 Думас Ірина Богданівна 60.00 60.00
87 Монастирський Юрій Романович 60.00 60.00
88 Майборода Людмила Віталіївна 60.00 60.00
89 Мисліцька Василина Богданівна 57.81 57.81
90 Федан Вікторія Ростиславівна 57.32 57.32
91 Мазур Юліана Богданівна 56.00 56.00
92 Косовська Лілія Ігорівна 55.00 55.00
93 Білець Вікторія Володимирівна 54.61 54.61
94 Росовський Андрій Михайлович 54.00 54.00
95 Білик Павло Богданович 53.72 53.72
96 Гук Олена-Марія Ігорівна 53.00 53.00
97 Крищук Юрій Русланович 51.00 51.00