Рейтингові списки/ Магістри денна/ Інформаційні системи та технології (освітньо-наукова програма)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.09.2020 18:13

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 126, ІТМ – Інформаційні системи та технології (освітньо-наукова програма)
Максимально можлива к-ть студентів: 10 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 10 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Дацьків Богдан Ростиславович 77.24 160.0000 169.0000 344.45 Зараховано (бюджет)
2 Кондра Артур Ігорович 60.22 158.0000 167.0000 337.04 Зараховано (бюджет)
3 Макар Ольга Михайлівна 84.55 162.0000 153.0000 332.41 Зараховано (бюджет)
4 Новіцький Павло Сергійович 74.61 154.0000 161.0000 329.92 Зараховано (бюджет)
5 Хорканін Максим Юрійович 88.91 146.0000 164.0000 327.78 Зараховано (бюджет)
6 Тюска Богдан Юрійович 75.93 162.0000 150.0000 327.19 Зараховано (бюджет)
7 Носадчук Нікіта Володимирович 85.01 146.0000 164.0000 327.00 Зараховано (бюджет)
8 Борисьонок Олександр Олександрович 79.12 144.0000 164.0000 323.82 Зараховано (бюджет)
9 Пахомов Віктор Михайлович 57.00 146.0000 164.0000 321.40 Зараховано (бюджет)
10 Макар Ірина Михайлівна 83.85 166.0000 138.0000 321.26 Зараховано (бюджет)
11 Супрунюк Катерина Андріївна 86.95 148.0000 194.0000 359.71
12 Плясун Богдан Володимирович 96.70 188.0000 150.0000 357.74
13 Труш Тарас Володимирович 88.84 150.0000 187.0000 354.77
14 Левус Роман Ростиславович 75.90 156.0000 182.0000 353.18
15 Горбова Марія Дмитрівна 85.43 146.0000 187.0000 350.40
16 Древич Любомир Орестович 71.42 144.0000 161.0000 319.28
17 Дякун Станіслав Олегович 81.39 132.0000 167.0000 315.28
18 Ільчишин Олександр Іванович 58.78 150.0000 150.0000 311.76
19 Кобрин Андрій Григорович 59.00 140.0000 156.0000 307.80
20 Калиній Тарас Михайлович 72.69 132.0000 153.0000 299.54
21 Яворська Тетяна Ярославівна 88.43 158.0000 122.0000 298.04
22 Жмуркевич Орест Андрійович 64.84 198.0000 211.27
23 Заплетнюк Юрій Іванович 96.52 179.0000 198.90
24 Батюк Тарас Миронович 94.14 179.0000 198.29
25 Олексів Назар Тарасович 93.37 177.0000 196.11
26 Рудчик Ілля Валентинович 92.94 167.0000 185.74
27 Пазинюк Остап Михайлович 73.76 158.0000 172.75