Рейтингові списки/ Магістри денна/ Інженерія програмного забезпечення (освітньо-наукова програма)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.09.2020 18:13

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 121, ПЗМ – Інженерія програмного забезпечення (освітньо-наукова програма)
Максимально можлива к-ть студентів: 10 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 10 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Пакіж Тарас Васильович 87.34 186.0000 187.0000 390.47 Зараховано (бюджет)
2 Павлик Іван Ігорович 75.45 172.0000 169.0000 356.09 Зараховано (бюджет)
3 Малий Роман Михайлович 85.25 156.0000 182.0000 355.05 Зараховано (бюджет)
4 Харкевич Руслан Валерійович 82.96 146.0000 189.0000 351.59 Зараховано (бюджет)
5 Воловик Дмитро Вікторович 87.44 160.0000 174.0000 351.49 Зараховано (бюджет)
6 Качмар Тарас Тарасович 85.99 152.0000 161.0000 330.20 Зараховано (бюджет)
7 Валєєв Андрій Сергійович 75.62 162.0000 153.0000 330.12 Зараховано (бюджет)
8 Євтушенко Михайло Петрович 87.00 146.0000 164.0000 327.40 Зараховано (бюджет)
9 Далявський Владислав Сергійович 91.94 160.0000 134.0000 312.39 Зараховано (бюджет)
10 Яловега Олеся Володимирівна 87.22 150.0000 138.0000 305.59 Зараховано (бюджет)
11 Гацош Дарина Віталіївна 87.37 168.0000 196.0000 381.47
12 Скляров Данило Володимирович 84.56 180.0000 177.0000 373.91
13 Яценко Роман Олексійович 80.71 158.0000 189.0000 363.14
14 Баштовий Артем Валентинович 83.56 164.0000 179.0000 359.71
15 Бойчук Тарас Віталійович 79.57 170.0000 172.0000 357.91
16 Сєрова Мирослава-Олександра Олегівна 82.93 142.0000 194.0000 352.59
17 Кривошея Владислав Володимирович 87.50 148.0000 184.0000 349.50
18 Ковбасюк Олександр Михайлович 83.00 160.0000 172.0000 348.60
19 Воляник Микола Васильович 90.09 164.0000 158.0000 340.02
20 Левицька Марія Андріївна 87.66 150.0000 172.0000 339.53
21 Стефанишин Назарій Олегович 85.03 144.0000 177.0000 338.01
22 Голиборода Сергій Ігорович 72.84 134.0000 172.0000 320.57
23 Фреюк Іван Васильович 65.00 148.0000 156.0000 317.00
24 Дідик Володимир Тарасович 84.65 136.0000 164.0000 316.93
25 Лагно Борис Богданович 80.87 172.0000 126.0000 314.17
26 Пуздрак Мар'ян Ігорович 66.95 124.0000 169.0000 306.39
27 Звіздецька Олександра Олександрівна 81.27 134.0000 147.0000 297.25
28 Пасічинський Юрій Володимирович 70.52 152.0000 117.0000 283.10
29 Стрижньов Ігор Сергійович 68.00 130.0000 138.0000 281.60
30 Пиляк Іван Васильович 77.00 126.0000 134.0000 275.40
31 Супрунюк Катерина Андріївна 86.95 194.0000 211.71
32 Горбова Марія Дмитрівна 85.43 187.0000 204.40
33 Козловський Олександр Володимирович 70.02 182.0000 196.00
34 Стипанович Микола Олегович 79.24 177.0000 192.85
35 Лях Давид Романович 72.90 172.0000 186.58
36 Петренко Дмитро Олександрович 71.65 167.0000 181.33
37 Ярещенко Тарас Дем'янович 56.86 164.0000 175.37
38 Гульоватий Роман Андрійович 73.86 158.0000 172.77
39 Миц Юрій Юрійович 75.23 156.0000 171.05
40 Юрчик Надія Ярославівна 78.12 141.0000 156.62
41 Симак Денис Олександрович 69.57 112.0000 125.91