Рейтингові списки/ Магістри денна/ Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

підприємництва та перспективних технологій
Напрям підготовки: 122, КНЕМ – Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 21 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Мончин Роман Ярославович 88.35 54 96 119.55 Зараховано (комерція)
2 Гурський Ігор Олександрович 83.70 52 76 112.10 Зараховано (комерція)
3 Волков Юрій Олександрович 81.63 50 48 106.43 Зараховано (комерція)
4 Гринда Володимир Іванович 85.24 28 72 103.64 Зараховано (комерція)
5 Рапавий Андрій Володимирович 76.32 34 80 97.92 Зараховано (комерція)
6 Васьків Віталій Ярославович 68.39 40 80 92.39 Зараховано (комерція)
7 Партика Остап Ростиславович 64.88 50 72 92.08 Зараховано (комерція)
8 Іваночко Сергій Юрійович 75.11 28 48 91.11 Зараховано (комерція)
9 Попенюк Михайло Олегович 68.10 48 36 90.90 Зараховано (комерція)
10 Лозінська Андріана Ростиславівна 69.48 34 44 87.48 Зараховано (комерція)
11 Лернер Ігор Олегович 66.04 32 44 83.24 Зараховано (комерція)
12 Міхоцька Уляна Богданівна 69.71 22 28 81.31 Зараховано (комерція)
13 Цудний Роман Богданович 60.97 20 48 73.77 Зараховано (комерція)
14 Беднарський Ігор Андрійович 60.65 18 36 71.45 Зараховано (комерція)
15 Демчук Василь Ігорович 56.96 28 8 68.96 Зараховано (комерція)
16 Демченко Володимир Олександрович 60.03 12 40 68.83 Зараховано (комерція)
17 Яців Ростислав Тарасович 53.65 28 28 67.65 Зараховано (комерція)
18 Фабіянчик Михайло Євгенович 57.16 36 32 74.76 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
19 Грицишин Степан Ярославович 78.61 18 64 92.21
20 Паняк Максим Ярославович 59.65 22 36 72.05