РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола
Напрям підготовки: 8.242.01, ТУТД – Туризм
Максимально можлива к-ть студентів: 60 місць
Кількість місць державного замовлення: 15 місць
Подали оригіналів: 38 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Петько Галина Василівна 94.60 64 52 130.40
Зараховано
2 Мельник Ольга Володимирівна 87.35 66 80 122.25
Зараховано
3 Бойко Анжеліка Сергіївна 92.32 50 68 120.62
Зараховано
4 Папірник Уляна Євгенівна 92.27 48 60 117.47
Зараховано
5 Лапан Олег Ігорович 84.80 54 88 115.20
Зараховано
6 Михальський Владислав Сергійович 76.47 74 84 114.47
Зараховано
7 Пастернак Володимир Васильович 80.47 52 84 109.67
Зараховано
8 Кольгофер Алла Іванівна 81.03 56 60 109.43
Зараховано
9 Цихівська Юлія Андріївна 83.83 42 60 106.63
Зараховано
10 Дигун Діана Олегівна 81.42 44 68 105.82
Зараховано
11 Шуляр Марта Мирославівна 80.99 48 56 105.79
Зараховано
12 Дідух Ольга Тарасівна 83.76 38 64 105.36
Зараховано
13 Коваль Наталія Ростиславівна 81.33 44 64 105.33
Зараховано
14 Зровка Ірина Володимирівна 83.00 40 48 103.80
Зараховано
15 Мельник Наталія Зіновіївна 78.30 52 28 102.40
Зараховано
16 Сахарук Вікторія Олександрівна 78.09 42 60 100.89
Зараховано
17 Гоняк Тарас Володимирович 71.48 56 64 100.28
Зараховано
18 Шиналь Юлія Василівна 79.67 26 60 96.07
Зараховано
19 Олач Теодор-Василь Теодорович 64.00 62 72 96.00
Зараховано
20 Джигін Марта Іванівна 76.54 30 72 95.74
Зараховано
21 Дребот Василь Миколайович 70.97 38 88 94.97
Зараховано
22 Заньків Владислав Зіновійович 75.00 30 72 94.20
Зараховано
23 Кулишов Вєліслав Ібрагімович 67.23 50 64 93.63
Зараховано
24 Ярош Володимир Віталійович 66.99 44 72 91.79
Зараховано
25 Святий Олександр Олегович 63.90 52 64 91.10
Зараховано
26 Минусора Михайло Ярославович 63.62 52 56 90.02
Зараховано
27 Марченко Юрій Валерійович 65.34 44 64 89.84
Зараховано
28 Кротюк Наталія Євгеніївна 70.53 36 44 89.83
Зараховано
29 Курбанова Олена Худайкулівна 69.54 44 24 89.54
Зараховано
30 Ходико Володимир Віталійович 65.60 38 76 88.40
Зараховано
31 Молочко Ілона Юріївна 69.40 30 68 88.20
Зараховано
32 Пастух Микола Михайлович 70.32 32 20 85.12
Зараховано
33 Харченко Станіслав Олександрович 59.91 38 56 80.71
Зараховано
34 Шияк Микола Русланович 61.61 36 28 78.81
Зараховано
35 Пелехович Ольга Ігорівна 62.87 24 60 78.47
Зараховано