Рейтингові списки/ Магістри денна/ Управління проектами

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

адміністрування та післядипломної освіти
Напрям підготовки: 8.073.13, МЕУП – Управління проектами
Максимально можлива к-ть студентів: 22 місць
Кількість місць державного замовлення: 7 місць
Подали оригіналів: 18 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Яворський Роман Тарасович 81.33 80 80 125.33
Зараховано
2 Василевська Ірина Валеріївна 78.00 72 60 117.80
Зараховано
3 Біканова Катерина Вікторівна 81.40 66 76 115.40
Зараховано
4 Дмитрів Марія Олегівна 84.21 56 84 115.01
Зараховано
5 Чіпак Ігор Миколайович 74.70 74 96 113.90
Зараховано
6 Бурба Ростислав Вікторович 83.09 56 80 113.49
Зараховано
7 Рождественська Каріна Сергіївна 86.70 46 64 111.50
Зараховано
8 Шевчук Олексій Миколайович 73.15 66 88 108.35
Зараховано
9 Мохнацький Орест Олегович 87.50 34 36 104.70
Зараховано
10 Вишньова Анастасія Валеріївна 71.11 64 64 103.11
Зараховано
11 Шацький Владислав Володимирович 78.52 46 40 100.92
Зараховано
12 Івах Остап Андрійович 63.56 58 60 92.76
Зараховано
13 Янів Юрій Орестович 62.06 54 56 89.26
Зараховано
14 Оверко Тарас Ігорович 73.74 24 48 88.14
Зараховано
15 Забавчук Микола Миколайович 58.49 48 48 82.49
Зараховано
16 Михалевський Олексій Романович 58.29 34 64 78.29
Зараховано
17 Попович Олександр Романович 53.00 40 12 70.20
Зараховано
18 Шафарук Юрій Вікторович 54.24 26 24 67.04
Зараховано
19 Вербовська Юлія Романівна 92.83 74 72 129.63
20 Коханевич Ірина Ігорівна 97.58 50 92 126.78
21 Ткачишин Марія Ярославівна 84.00 72 72 125.00
22 Осадчук Христина Сергіївна 90.57 64 48 123.47
23 Гринишин Ірина Ярославівна 91.89 50 64 123.29
24 Рісна Людмила Андріївна 92.98 46 60 119.21
25 Байтала Олена Теодорівна 74.75 66 60 107.15
Рекомендовано (комерція)
26 Семенів Оксана Тарасівна 83.90 46 40 106.30
Рекомендовано (комерція)
27 Онім Ярина Романівна 76.43 58 60 105.63
Рекомендовано (комерція)
28 Білецький Микола Олегович 71.65 74 40 105.25
Рекомендовано (комерція)
29 Крайкін Юрій Андрійович 78.65 60 20 104.65
Рекомендовано (комерція)
30 Дмитерко Ольга Сергіївна 75.30 46 80 101.70
Рекомендовано (комерція)
31 Гнидюк Олена Вікторівна 66.00 52 92 96.00
Рекомендовано (комерція)
32 Малецький Ілля Олександрович 62.36 54 96 93.56
33 Овчаренко Інна Вікторівна 72.80 40 36 92.90
Рекомендовано (комерція)
34 Голюк Олександр Леонідович 68.86 52 28 92.46
Рекомендовано (комерція)
35 Броневич Дмитро Ярославович 55.00 54 52 81.80
Рекомендовано (комерція)
36 Купрін Лілія Сергіївна 54.93 28 44 70.53
Рекомендовано (комерція)