Рейтингові списки/ Магістри денна/ Адміністративний менеджмент

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

адміністрування та післядипломної освіти
Напрям підготовки: 281, УААМ – Адміністративний менеджмент
Максимально можлива к-ть студентів: 50 місць
Кількість місць державного замовлення: 5 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 19 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Майстришин Юлія Василівна 87.93 90 76 131.53 Зараховано (бюджет)
2 Зайшлий Остап Григорович 85.50 80 96 127.10 Зараховано (бюджет)
3 Валько Тетяна Василівна 82.77 88 68 124.77 Зараховано (бюджет)
4 Старик Ірина Степанівна 85.74 68 100 122.94 Зараховано (бюджет)
5 Скібицька Анастасія Ігорівна 84.60 70 76 120.70 Зараховано (бюджет)
6 Лозинська Марта Петрівна 73.74 82 88 115.34 Зараховано (комерція)
7 Донченко Дмитро Андрійович 74.00 74 60 109.60 Зараховано (комерція)
8 Мартюк Олег Олександрович 73.00 74 68 109.40 Зараховано (комерція)
9 Ящишин Каріна Романівна 70.15 72 92 108.15 Зараховано (комерція)
10 Бурба Єлизавета Олександрівна 75.29 66 56 107.29 Зараховано (комерція)
11 Верейкін Михайло Олександрович 70.07 52 76 98.97 Зараховано (комерція)
12 Терендій Соломія Володимирівна 65.00 74 20 96.60 Зараховано (комерція)
13 Панчук Микола Володимирович 64.94 60 76 96.54 Зараховано (комерція)
14 Бульо Ірина Романівна 66.48 54 84 96.48 Зараховано (комерція)
15 Лагановська Мар'яна Русланівна 71.80 48 40 95.00 Зараховано (комерція)
16 Миськів Олеся Василівна 68.70 42 60 91.50 Зараховано (комерція)
17 Копитко Сергій Іванович 65.00 48 28 87.00 Зараховано (комерція)
18 Билень Ірина Володимирівна 58.42 54 40 84.02 Зараховано (комерція)
19 Юрків Олег Борисович 69.05 18 64 82.65 Зараховано (комерція)
20 Валько Мар'ян Любомирович 93.34 76 60 129.74 Рекомендовано (бюджет)
21 Левчук Ольга Юріївна 76.00 86 68 117.20 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Періг Роман Ярославович 83.09 56 60 111.49 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Макогін Олена Павлівна 76.00 68 68 111.25 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Клименко Сергій Вадимович 77.98 52 76 106.38 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Гавриляк Назар Васильович 76.00 66 24 104.80 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Лисенко Анастасія Романівна 78.36 46 76 104.36 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Федека Андрій-Петро Михайлович 73.00 62 60 103.80 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Свірський Юрій Васильович 68.37 76 48 103.57 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Гнатюк Андрея Дмитрівна 69.00 74 44 103.00 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Домбровська Світлана Володимирівна 81.72 32 56 100.12 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Митка Юрій Ігорович 72.00 52 68 99.60 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Барабаш Мирослав Андрійович 79.00 36 60 99.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Мойса Антон Романович 65.49 40 16 83.09 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Вус Володимир Миронович 63.23 34 32 80.03 Рекомендовано на вільні небюджетні місця