Рейтингові списки/ Магістри денна/ Математичне та комп'ютерне моделювання

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.07.2019 20:07

прикладної математики та фундаментальних наук
Напрям підготовки: 113, ПМКМ – Математичне та комп'ютерне моделювання
Максимально можлива к-ть студентів: 15 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Катеринчук Тетяна Андріївна 95.06 95.06
2 Семеняк Наталія Іванівна 93.49 93.49
3 Нестерук Іван Андрійович 88.94 88.94
4 Свястин Роман Володимирович 88.29 88.29
5 Мазан Олеся Іванівна 88.14 88.14
6 Лопіт Поліна Василівна 87.04 87.79
7 Глуховецький Петро Андрійович 87.44 87.44
8 Кравченко Андріан Володимирович 85.29 85.29
9 Гайзер Назар Ярославович 84.13 84.13
10 Галкіна Уляна Геннадіївна 83.83 83.83
11 Голод Ірина Миронівна 83.81 83.81
12 Дишко Наталія Петрівна 82.23 82.23
13 Абрамов Олег Вадимович 81.08 81.08
14 Івасишин Назарій Романович 81.04 81.04
15 Мельник Андрій Євгенович 80.75 80.75
16 Міщенко Даніель Юрійович 79.81 79.81
17 Пелех Арсеній Юрійович 79.08 79.08
18 Сендецький Володимир Олегович 78.77 78.77
19 Філіпов Максим Вадимович 75.78 75.78
20 Дацків Андрій Вікторович 75.47 75.47
21 Яцків Віталій Анатолійович 74.47 74.47
22 Клименко Анастасія-Антоніна Романівна 74.46 74.46
23 Глива Богдан Володимирович 74.43 74.43
24 Поліщук Орест Володимирович 74.00 74.00
25 Різник Андрій Андрійович 73.76 73.76
26 Славич Олеся Осипівна 73.72 73.72
27 Липська Наталія Володимирівна 73.63 73.63
28 Чурик Ольга Олександрівна 73.55 73.55
29 Сєітхалілов Едем Сейтсмаїлович 72.95 72.95
30 Волошенюк Тарас Мирославович 71.95 71.95
31 Бенеш Станіслав Олександрович 71.17 71.17
32 Ткачів Ольга Орестівна 69.79 69.79
33 Недовіз Ольга Романівна 69.72 69.72
34 Кириченко Дар'я Ігорівна 69.45 69.45
35 Сташко Мар'яна Андріївна 68.02 68.02
36 Кузько Анна Сергіївна 67.87 67.87
37 Левчунь Михайло Михайлович 67.15 67.15
38 Греділь Іван Андрійович 64.19 64.19
39 Зайдель Юрій Олегович 60.42 60.42