Рейтингові списки/ Магістри денна/ Міжнародна інформація

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.07.2019 20:07

прикладної математики та фундаментальних наук
Напрям підготовки: 291, МВМІ – Міжнародна інформація
Максимально можлива к-ть студентів: 25 місць
Кількість місць державного замовлення: 2 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Аляб'єв Юрій Олександрович 86.60 200.0000 217.32
2 Донець Володимир Васильович 65.24 198.0000 211.05
3 Величко Олександр Олександрович 81.21 191.0000 207.54
4 Штаба Володимир Володимирович 73.82 191.0000 205.76
5 Клуб Марта Михайлівна 92.21 185.0000 203.44
6 Мачнєв Василь Андрійович 67.99 188.0000 201.60
7 Харламова Яна Юріївна 64.04 185.0000 197.81
8 Дрейчук Михайло Анатолійович 68.24 183.0000 196.65
9 Звєрєва Анастасія Віталіївна 67.00 183.0000 196.40
10 Конюш Мар'ян Романович 65.23 180.0000 193.05
11 Малько Анна Юріївна 86.90 174.0000 191.38
12 Лиховоля Анастасія Василівна 84.89 174.0000 190.98
13 Муха Андрій Васильович 75.67 174.0000 189.13
14 Мацегора Юлія Віталіївна 82.17 169.0000 185.43
15 Козарик Ірина Русланівна 81.25 169.0000 185.25
16 Булат Анастасія Олегівна 67.87 169.0000 182.57
17 Ігнатенко Вікторія Олександрівна 69.19 163.0000 176.84
18 Бураков Ярослав Юрійович 63.67 163.0000 176.58
19 Гринач Марта Ярославівна 80.12 160.0000 176.02
20 Космірак Юліана Іванівна 63.14 163.0000 175.63
21 Фтоміна Любов Олександрівна 76.72 160.0000 175.34
22 Сулима Остап Сергійович 64.32 160.0000 172.86
23 Кушнерова Катерина Юріївна 77.36 157.0000 172.77
24 Мартинюк Ольга Миколаївна 78.35 157.0000 172.67
25 Івасик Христина Ігорівна 58.20 160.0000 171.64
26 Путята Дмитро Йосипович 66.36 157.0000 170.27
27 Славецька Яна Юріївна 90.11 151.0000 169.02
28 Мєшков Артем Віталійович 72.83 154.0000 168.57
29 Белей Марта Іванівна 82.78 144.0000 160.86
30 Молокус Віталій-Богдан Богданович 56.16 148.0000 159.23
31 Хміль Тетяна Віталіївна 65.49 144.0000 157.10
32 Кондратюк Світлана Валеріївна 82.22 138.0000 154.44
33 Шикула Тетяна Сергіївна 73.50 138.0000 152.70
34 Щудло Олена-Марія Вікторівна 61.81 138.0000 150.36
35 Місюра Юлія Юріївна 61.56 134.0000 146.31
36 Терещенко Вікторія Сергіївна 61.16 134.0000 146.23
37 Найденко Яна Олександрівна 76.00 126.0000 141.20
38 Кашуба Вікторія Ігорівна 59.41 126.0000 137.88
39 Качмарик Тетяна Петрівна 57.86 126.0000 137.57
40 Долішний Іван Михайлович 55.83 126.0000 137.17
41 Озюменко Юлія Анатоліївна 65.00 112.0000 125.00
42 Павленко Ліна Сергіївна 56.79 106.0000 117.36
43 Котик Тимофій Євгенійович 55.04 100.0000 111.01
44 Пашаєва Мавіле Тимурівна 87.43 17.49
45 Науменко Юлія Сергіївна 86.13 17.23
46 Кізима Анастасія Тарасівна 83.34 16.67
47 Гусар Дарія Олегівна 81.80 16.36
48 Гончаренко Ольга Віталіївна 81.12 16.22
49 Узюма Аліна Володимирівна 79.87 15.97
50 Орденас Ольга Ігорівна 78.80 15.76
51 Медведєва Дар'я Олексіївна 78.67 15.73
52 Малесик Андрій Вікторович 76.79 15.36
53 Гришечкина Анастасія Олексіївна 76.46 15.29
54 Окрепка Валерія Василівна 72.60 14.52
55 Мєскало Лілія Зеновіївна 71.69 14.34
56 Жарко Арина Володимирівна 70.57 14.11
57 Кравцова Каріна Андріївна 70.35 14.07
58 Стрільчук Катерина Володимирівна 70.08 14.02
59 Габрук Анастасія Русланівна 69.49 13.90
60 Хамуляк Катерина Андріївна 69.34 13.87
61 Маруніч Аріна Андріївна 69.23 13.85
62 Погребняк Лоліта Олександрівна 69.13 13.83
63 Кузьменко Аліна Олексіївна 66.88 13.38
64 Добрянська Адріана Андріївна 65.85 13.17
65 Года Денис Іванович 62.48 12.50
66 Брящей Василь Ярославович 61.82 12.36
67 Садова Ксенія Василівна 60.77 12.15
68 Цетнар Іванна Ігорівна 60.56 12.11
69 Муль Роман Романович 60.33 12.07
70 Остапчук Анна Сергіївна 59.52 11.90
71 Прийма Наталія Андріївна 58.96 11.79
72 Кірпічніков Андрій Юрійович 58.71 11.74
73 Шеховцова Марта Сергіївна 58.46 11.69
74 Супрун Анастасія Віталіївна 57.39 11.48
75 Сердега Олександра Юріївна 57.18 11.44
76 Гелевера Аліна Олександрівна 56.30 11.26
77 Кривий Андрій Олександрович 56.23 11.25
78 Ткачик Анна-Ольга Юріївна 56.08 11.22
79 Маргітич Поліна Іванівна 55.37 11.07
80 Подун Тарас Іванович 55.24 11.05
81 Ільків Володимир Васильович 55.22 11.04
82 Федчак Марта Борисівна 54.66 10.93