Рейтингові списки/ Магістри денна/ Апаратура радіозв'язку, радіомовлення і телебачення

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Напрям підготовки: 172, ТРАР – Апаратура радіозв'язку, радіомовлення і телебачення
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 11 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 17 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Кістечок Сергій Віталійович 72.99 52 80 101.79 Зараховано (бюджет)
2 Барник Любомир Іванович 70.24 26 40 84.64 Зараховано (бюджет)
3 Пушняков Юрій Володимирович 65.93 36 32 83.53 Зараховано (бюджет)
4 Юзефович Владислав Ігорович 67.92 24 60 83.52 Зараховано (бюджет)
5 Ковальський Володимир Тарасович 64.49 32 28 80.09 Зараховано (бюджет)
6 Манько Мілан Едуардович 58.71 40 44 79.11 Зараховано (бюджет)
7 Сорока Павло Володимирович 68.25 8 76 79.05 Зараховано (бюджет)
8 Короденко Максим Олександрович 59.43 28 80 78.63 Зараховано (бюджет)
9 Мойса Антон Романович 65.49 20 28 76.29 Зараховано (бюджет)
10 Строган Сергій Васильович 61.80 24 40 75.40 Зараховано (бюджет)
11 Цимбаляк Микола Богданович 61.37 22 52 75.37 Зараховано (бюджет)
12 Зварич Тарас Володимирович 59.72 28 44 75.32 Зараховано (комерція)
13 Вус Володимир Миронович 63.23 18 40 74.43 Зараховано (комерція)
14 Петренко Сергій Володимирович 60.03 28 32 74.43 Зараховано (комерція)
15 Бей Михайло Михайлович 54.43 28 44 70.03 Зараховано (комерція)
16 Михаленич Дмитро Тарасович 60.39 12 32 68.39 Зараховано (комерція)
17 Підвірний Богдан Олегович 94.41 86 84 137.21 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
18 Бєловолов Артем Олександрович 98.08 42 84 123.28 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
19 Губка Костянтин Володимирович 83.63 62 68 115.23 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
20 Кузьо Павло Андрійович 84.77 42 92 110.77 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 Ясковець Мирослав Сергійович 74.36 62 76 106.76 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Гонський Анатолій Богданович 78.33 48 64 103.93 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Пристопюк Олександр Васильович 84.29 32 68 103.89 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Лісовська Надія Анатоліївна 77.53 44 76 102.73 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Шумик Дмитро Сергійович 78.58 44 56 101.78 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Пасько Михайло Вікторович 78.93 42 60 101.73 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Дробіняк Іван Романович 80.52 28 60 97.72 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Цимбалюк Іван Ростиславович 76.67 32 68 96.27 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Синчина Ігор Петрович 72.87 44 40 94.47 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Мартиненко Юрій Васильович 74.53 28 52 90.93 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Форись Дмитро Володимирович 83.06 14 12 89.86 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Гудз Олег Іванович 75.64 16 48 86.84 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Мельничук Михайло Олександрович 69.56 24 76 86.76 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Міщук Євгеній Олексійович 69.45 32 32 85.45 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Гуменюк Дмитро Олександрович 62.62 32 72 82.62 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
36 Ткаченко Юрій Вадимович 65.14 26 52 80.74 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
37 Романків Михайло Тарасович 70.89 16 28 80.09 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Крвавич Андрій Петрович 63.58 14 44 73.58 Рекомендовано на вільні небюджетні місця