Рейтингові списки/ Магістри денна/ Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Напрям підготовки: 172, ТРРП – Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 19 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 20 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Підвірний Богдан Олегович 94.41 86 84 137.21 Зараховано (бюджет)
2 Губка Костянтин Володимирович 83.63 62 68 115.23 Зараховано (бюджет)
3 Кузьо Павло Андрійович 84.77 42 92 110.77 Зараховано (бюджет)
4 Ясковець Мирослав Сергійович 74.36 62 76 106.76 Зараховано (бюджет)
5 Гонський Анатолій Богданович 78.33 48 64 103.93 Зараховано (бюджет)
6 Лісовська Надія Анатоліївна 77.53 44 76 102.73 Зараховано (бюджет)
7 Шумик Дмитро Сергійович 78.58 44 56 101.78 Зараховано (бюджет)
8 Пасько Михайло Вікторович 78.93 42 60 101.73 Зараховано (бюджет)
9 Дробіняк Іван Романович 80.52 28 60 97.72 Зараховано (бюджет)
10 Цимбалюк Іван Ростиславович 76.67 32 68 96.27 Зараховано (бюджет)
11 Синчина Ігор Петрович 72.87 44 40 94.47 Зараховано (бюджет)
12 Мартиненко Юрій Васильович 74.53 28 52 90.93 Зараховано (бюджет)
13 Форись Дмитро Володимирович 83.06 14 12 89.86 Зараховано (бюджет)
14 Гудз Олег Іванович 75.64 16 48 86.84 Зараховано (бюджет)
15 Мельничук Михайло Олександрович 69.56 24 76 86.76 Зараховано (бюджет)
16 Міщук Євгеній Олексійович 69.45 32 32 85.45 Зараховано (бюджет)
17 Гуменюк Дмитро Олександрович 62.62 32 72 82.62 Зараховано (бюджет)
18 Ткаченко Юрій Вадимович 65.14 26 52 80.74 Зараховано (бюджет)
19 Романків Михайло Тарасович 70.89 16 28 80.09 Зараховано (бюджет)
20 Крвавич Андрій Петрович 63.58 14 44 73.58 Зараховано (комерція)
21 Бєловолов Артем Олександрович 98.08 42 84 123.28 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Пристопюк Олександр Васильович 84.29 32 68 103.89 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Кістечок Сергій Віталійович 72.99 52 80 101.79 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Барник Любомир Іванович 70.24 26 40 84.64 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Пушняков Юрій Володимирович 65.93 36 32 83.53 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Юзефович Владислав Ігорович 67.92 24 60 83.52 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Ковальський Володимир Тарасович 64.49 32 28 80.09 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Манько Мілан Едуардович 58.71 40 44 79.11 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Сорока Павло Володимирович 68.25 8 76 79.05 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Короденко Максим Олександрович 59.43 28 80 78.63 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Мойса Антон Романович 65.49 20 28 76.29 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Строган Сергій Васильович 61.80 24 40 75.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Цимбаляк Микола Богданович 61.37 22 52 75.37 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Зварич Тарас Володимирович 59.72 28 44 75.32 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Петренко Сергій Володимирович 60.03 28 32 74.43 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
36 Вус Володимир Миронович 63.23 18 40 74.43 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
37 Бей Михайло Михайлович 54.43 28 44 70.03 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Михаленич Дмитро Тарасович 60.39 12 32 68.39 Рекомендовано на вільні небюджетні місця