Рейтингові списки/ Магістри денна/ Телекомунікації та радіотехніка (освітньо-наукова програма)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Напрям підготовки: 172, ТРМ – Телекомунікації та радіотехніка (освітньо-наукова програма)
Максимально можлива к-ть студентів: 15 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 12 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Чабан Олена Петрівна 89.46 72 92 127.46 Зараховано (бюджет)
2 Мельников Сергій Олександрович 83.58 88 84 127.18 Зараховано (бюджет)
3 Троцький Роман Володимирович 92.37 68 68 126.37 Зараховано (бюджет)
4 Бєловолов Артем Олександрович 98.08 42 84 123.28 Зараховано (бюджет)
5 Фролов Леонід Артурович 88.98 54 84 118.98 Зараховано (бюджет)
6 Качурак Юрій Михайлович 89.47 52 76 117.87 Зараховано (бюджет)
7 Никончук Петро Вікторович 91.12 40 68 113.92 Зараховано (бюджет)
8 Мисаковець Дем'ян Олексійович 81.38 60 76 112.98 Зараховано (бюджет)
9 Пристопюк Олександр Васильович 84.29 32 68 103.89 Зараховано (бюджет)
10 Тарасенко Лев Олександрович 74.43 22 84 91.63 Зараховано (бюджет)
11 Вітровий Юрій Юрійович 66.14 32 40 82.94 Зараховано (комерція)
12 Остапенко Дмитро Сергійович 88.13 70 88 124.93 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
13 Гордійчук-Бублівська Олена Василівна 90.09 70 64 124.49 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
14 Дух Андрій Олегович 89.05 52 48 114.65 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
15 Місько Олег Романович 84.85 52 88 114.45 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
16 Луців Назарій Михайлович 90.27 38 68 112.27 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
17 Думич Андрій Тарасович 85.63 48 64 111.23 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
18 Марків Катерина Володимирівна 85.24 40 76 108.84 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
19 Сорочук Софія Василівна 79.67 48 84 107.27 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
20 Оприско Андрій Ігорович 84.29 30 48 101.09 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 Кременчук Вікторія Русланівна 64.46 46 48 87.66 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Капустяк Роман Володимирович 59.22 28 40 74.42 Рекомендовано на вільні небюджетні місця