Рейтингові списки/ Магістри денна/ Апаратура радіозв'язку, радіомовлення і телебачення

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 18:05

телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Напрям підготовки: 172, ТРАР – Апаратура радіозв'язку, радіомовлення і телебачення
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 9 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Петруняк Володимир Ярославович 92.35 92.35
2 Лоїк Віталій Анатолійович 91.72 92.22
3 Романюк Роман Олександрович 87.91 87.91
4 Матвіїв Роман Мартинович 85.00 85.00
5 Лаврів Дмитро Леонідович 83.20 83.20
6 Шевцов Всеволод Олександрович 79.21 79.21
7 Андрущишин Павло Андрійович 78.30 78.30
8 Єфремов Михайло Олександрович 77.11 77.11
9 Міщенко Максим-Олександр Олексійович 76.33 76.33
10 Незвищук Олег Ігорович 75.57 75.57
11 Огорілко Володимир Ігорович 74.99 74.99
12 Романюк Олексій Геннадійович 72.42 72.42
13 Шелепетень Богдан Васильович 71.61 71.61
14 Москалюк Олександр Ігорович 71.46 71.46
15 Паньків Олег Зіновійович 71.10 71.10
16 Довган Ростислав Васильович 69.73 69.73
17 Паберівський Остап Михайлович 67.51 67.51
18 Синейко Роман Юрійович 66.81 66.81
19 Павлович Олександр Петрович 65.78 65.78
20 Гоцій Олег Васильович 64.86 64.86
21 Коновалов Іван Володимирович 62.23 62.23
22 Ващишин Мар'ян Романович 61.57 61.57
23 Кунцьо Олег Михайлович 61.15 61.15
24 Совчанчик Іван Миколайович 60.35 60.35
25 Шкільник Павло Романович 60.07 60.07
26 Циркунов Денис Сергійович 59.99 59.99
27 Грабовий Любомир Андрійович 59.90 59.90
28 Зінченко Вадим-Валентин Андрійович 59.49 59.49
29 Баран Богдан Володимирович 58.44 58.44