Рейтингові списки/ Магістри денна/ Системне адміністрування телекомунікаційних мереж

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 18:05

телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Напрям підготовки: 172, ТРСА – Системне адміністрування телекомунікаційних мереж
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 16 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Файчук Валентин Олександрович 96.30 96.30
2 Раджабова Дар'я Володимирівна 91.14 91.14
3 Журавель Станіслав Сергійович 90.79 90.79
4 Лінкевич Олександр Вадимович 88.73 88.73
5 Остапюк Вікторія Сергіївна 87.47 87.47
6 Колодій Михайло Богданович 87.28 87.28
7 Колодій Данило Романович 86.98 86.98
8 Томашевський Василь Олександрович 86.34 86.34
9 Гаджала Максим Степанович 85.10 85.10
10 Нечипорук Денис Михайлович 84.39 84.39
11 Багрій Володимир Іванович 83.69 83.69
12 Семенчук Владислав Андрійович 83.05 83.05
13 Скурський Денис Віталійович 82.95 82.95
14 Стефурак Владислав Андрійович 82.75 82.75
15 Загурська Юлія Романівна 82.67 82.67
16 Балан Діана Ігорівна 82.45 82.45
17 Петричкович Анна Василівна 82.35 82.35
18 Нич Зіновій Романович 82.06 82.06
19 Медвецький Михайло Богданович 81.69 81.69
20 Токаренко Олег Артурович 81.08 81.08
21 Фединчук Олег Васильович 80.57 80.57
22 Лега Михайло Олександрович 80.55 80.55
23 Смук Назар Омелянович 79.91 79.91
24 Романьчук Олександр Олегович 79.78 79.78
25 Кудря Ірина Олександрівна 78.32 78.32
26 Білічук Олеся Віталіївна 78.15 78.15
27 Лазаренко Анна Сергіївна 77.95 77.95
28 Сеник Марта Русланівна 77.91 77.91
29 Імнадзе Павло Власович 76.85 76.85
30 Пиріг Юрій Андрійович 76.76 76.76
31 Задорожний Роман Ігорович 76.37 76.37
32 Нарусевич Юрій Олександрович 75.64 75.64
33 Дзюбак Ольга Василівна 75.56 75.56
34 Гарматій Дмитро-Іван Михайлович 75.24 75.24
35 Жовтоног Михаїл Олександрович 75.20 75.20
36 Сідлецький Святослав Павлович 74.51 74.51
37 Корчак Назар Ігорович 74.35 74.35
38 Андрусік Валентин Степанович 74.10 74.10
39 Мушка Олег Володимирович 73.53 73.53
40 Єременко Роман Сергійович 72.48 72.48
41 Музика Орест Андрійович 72.45 72.45
42 Крілишин Орест Зіновийович 72.14 72.14
43 Легкий Іван Станіславович 71.39 71.39
44 Заходило Мар'ян Русланович 69.12 69.12
45 Федущак Андрій Романович 68.43 68.43
46 Косий Роман Олегович 67.08 67.08
47 Петрівський Максим Іванович 67.01 67.01
48 Дворник Юрій Андрійович 66.80 66.80
49 Гаврилів Тарас Миколайович 66.71 66.71
50 Куник Ярослав Сергійович 66.19 66.19
51 Шурко Микола Романович 64.71 64.71
52 Малець Дмитро Іванович 64.68 64.68
53 Петрук Віталій Володимирович 63.69 63.69
54 Вігерт Еріх Михайлович 59.04 59.04
55 Бойко Ігор Андрійович 58.15 58.15