Рейтингові списки/ Магістри денна/ Телекомунікаційні системи та мережі

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.09.2020 18:13

телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Напрям підготовки: 172, ТРТС – Телекомунікаційні системи та мережі
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 8 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 9 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Юрків Володимир Іванович 63.99 130.0000 189.0000 331.80 Зараховано (бюджет)
2 Гуменяк Михайло Михайлович 83.72 146.0000 153.0000 315.74 Зараховано (бюджет)
3 Попов Руслан Володимирович 76.82 150.0000 150.0000 315.36 Зараховано (бюджет)
4 Чернишук Павло Дмитрович 69.56 132.0000 144.0000 289.91 Зараховано (бюджет)
5 Посацький Олег Владиславович 75.32 120.0000 153.0000 288.06 Зараховано (бюджет)
6 Дячок Владислав Віталійович 67.48 142.0000 126.0000 281.50 Зараховано (бюджет)
7 Олійник Владислав Сергійович 69.27 132.0000 130.0000 275.85 Зараховано (бюджет)
8 Маринович Василь Андрійович 72.69 140.0000 117.0000 271.54 Зараховано (бюджет)
9 Пакіж Тарас Васильович 87.34 154.0000 187.0000 358.47 Рекомендовано (бюджет)
10 Паленичка Юлія Михайлівна 88.67 148.0000 184.0000 349.73 Рекомендовано (бюджет)
11 Мельник Святослав Ігорович 67.86 152.0000 182.0000 347.57 Рекомендовано (бюджет)
12 Жук Віктор Сергійович 82.87 136.0000 191.0000 343.57 Рекомендовано (бюджет)
13 Федорченко Валентин Олегович 81.21 162.0000 164.0000 342.24 Рекомендовано (бюджет)
14 Кондратець Максим Петрович 68.28 140.0000 167.0000 320.66 Рекомендовано (бюджет)
15 Паращенко Артем Анатолійович 74.92 156.0000 147.0000 317.98 Рекомендовано (бюджет)
16 Курій Максим Русланович 63.09 144.0000 150.0000 306.62
17 Черкес Артур Олександрович 71.97 138.0000 150.0000 302.39
18 Захарчин Юрій Богданович 74.26 144.0000 141.0000 299.85
19 Косолович Вікторія Василівна 89.13 144.0000 138.0000 299.83
20 Дишлюк Степан Андрійович 62.23 130.0000 153.0000 295.45
21 Лис Андрій Романович 63.73 128.0000 150.0000 290.75
22 Писко Мар'ян Олегович 82.08 148.0000 126.0000 290.42
23 Герей Ігор Миколайович 74.09 134.0000 141.0000 289.82
24 Собко Тарас Всеволодович 61.10 150.0000 122.0000 284.22
25 Копотюк Михайло Степанович 72.50 134.0000 134.0000 282.50
26 Полєнков Владислав Олегович 68.19 136.0000 130.0000 279.64
27 Пецух Назар Ігорович 65.42 126.0000 138.0000 277.08
28 Фульмес Віталій Михайлович 70.53 138.0000 122.0000 274.11
29 Макітра Вадим Олександрович 65.54 130.0000 130.0000 273.11
30 Мураль Назар Вікторович 85.25 150.0000 106.0000 273.05
31 Гудима Олег Володимирович 66.97 118.0000 141.0000 272.39
32 Пеленський Андрій Ярославович 69.30 128.0000 117.0000 258.86
33 Бакун Дмитро Сергійович 59.60 126.0000 117.0000 254.92
34 Козловський Володимир Михайлович 64.87 118.0000 122.0000 252.97
35 Чорний Богдан Антонович 67.75 124.0000 112.0000 249.55
36 Кісільов Максим Сергійович 73.81 110.0000 112.0000 236.76
37 Берегуляк Степан Тарасович 78.00 120.0000 100.0000 235.60
38 Федишин Олег Андрійович 77.75 114.0000 106.0000 235.55
39 Мазур Максим Петрович 63.85 114.0000 106.0000 232.77
40 Мисюра Назарій Ігорович 79.24 194.0000 209.85
41 Данкович Вікторія Василівна 79.05 184.0000 199.81
42 Бутко Ілля Павлович 59.95 164.0000 175.99
43 Чорний Ростислав Ігорович 3.40 150.0000 150.68
44 Марко Назар Зіновійович 79.60 134.0000 149.92