Рейтингові списки/ Магістри денна/ Хімічні технології та інженерія (освітньо-наукова програма)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

хімії та хімічних технологій
Напрям підготовки: 161, ХТМ – Хімічні технології та інженерія (освітньо-наукова програма)
Максимально можлива к-ть студентів: 25 місць
Кількість місць державного замовлення: 15 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 15 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Ліщинський Остап Романович 97.47 100 60 148.47 Зараховано (бюджет)
2 Василишин Тарас Михайлович 94.85 92 84 145.05 Зараховано (бюджет)
3 Шимборська Яна Андріївна 95.06 96 76 143.26 Зараховано (бюджет)
4 Грабазей Ірина Олегівна 96.85 100 52 142.05 Зараховано (бюджет)
5 Ковальчук Андрій Романович 96.09 66 80 133.91 Зараховано (бюджет)
6 Коновалова Любов Сергіївна 90.06 88 64 131.66 Зараховано (бюджет)
7 Шаповал Катерина Олексіївна 89.42 82 64 129.92 Зараховано (бюджет)
8 Журавський Євгеній Вікторович 90.20 82 68 129.80 Зараховано (бюджет)
9 Тєрін Артем Андрійович 89.19 80 64 127.59 Зараховано (бюджет)
10 Губинець Богдана Василівна 80.96 88 56 121.76 Зараховано (бюджет)
11 Липко Юрій Васильович 79.79 80 24 115.49 Зараховано (бюджет)
12 Мазур Артур Сергійович 87.46 50 60 114.25 Зараховано (бюджет)
13 Гринишин Ксенія Олегівна 87.38 48 52 112.53 Зараховано (бюджет)
14 Боднар Олег Васильович 85.88 52 52 111.88 Зараховано (бюджет)
15 Мандич Марія Василівна 81.68 40 48 102.90 Зараховано (бюджет)
16 Малиновська Ірина Ярославівна 84.34 96 100 132.74 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
17 Ващук Катерина Ігорівна 88.59 64 80 124.35 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
18 Копча Орися Ігорівна 90.80 62 80 123.60 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
19 Слободян Валентина Леонідівна 87.94 56 100 120.34 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
20 Суходольська Ольга Дмитрівна 87.68 46 40 110.08 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 Бондаренко Альона Борисівна 81.08 32 68 100.93 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Мацех Максим Любомирович 61.55 16 64 74.35 Рекомендовано на вільні небюджетні місця