Рейтингові списки/ Магістри денна/ Електромеханічні системи автоматизації та електропривод

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

енергетики та систем керування
Напрям підготовки: 8.141.05, ЕЕАЕ – Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 15 місць
Подали оригіналів: 18 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Гоцко Ігор Васильович 98.31 40 68 123.11
Зараховано
2 Чернявський Олександр Ігорович 93.12 52 88 122.72
Зараховано
3 Шароді Віталій Михайлович 91.56 60 68 122.36
Зараховано
4 Цюпка Юрій Юрійович 90.65 56 72 120.25
Зараховано
5 Галянтий Тарас Володимирович 90.16 50 92 119.86
Зараховано
6 Молнар Крістіан Федорович 86.37 68 60 119.57
Зараховано
7 Гудяк Микола Федорович 84.54 50 56 110.14
Зараховано
8 Костромін Сергій Юрійович 75.11 68 64 108.71
Зараховано
9 Сухарєв Микола Ігорович 88.25 36 56 108.25
Зараховано
10 Тарнапольський Микола Євгенович 74.22 54 96 105.42
Зараховано
11 Дутко Олег Олегович 77.02 42 60 99.82
Зараховано
12 Павлюк Степан Степанович 68.60 44 40 90.20
Зараховано
13 Бугай Андрій Ігорович 64.35 46 64 89.15
Зараховано
14 Бельмега Олег Вікторович 64.32 36 68 85.52
Зараховано
15 Олексюк Назарій Володимирович 62.00 44 16 81.20
Зараховано
16 Слота Святослав Степанович 62.88 20 88 79.68
Зараховано
17 Панкратов Анатолій Олександрович 52.00 32 52 70.00
Зараховано
18 Гнатишин Андрій Михайлович 54.00 28 44 69.60
Зараховано
19 Осташ Андрій Володимирович 88.74 70 100 126.74
20 Харук Микола Володимирович 92.55 70 52 125.75
21 Лучко Мар'ян Володимирович 89.65 64 72 122.45
22 Мандрика Олексій Васильович 92.82 34 80 114.92
23 Костюк Василь Васильович 82.34 62 68 113.94
24 Іванець Андрій Сергійович 84.14 40 80 108.14
25 Нищий Андрій Юрійович 81.27 36 48 100.47
26 АІТ БЕН АММОУ МУААД 64.55 14 60 76.15
27 КЕРКАШІ АЮБ 52.02 16 56 64.02