Рейтингові списки/ Магістри денна/ Автоматизоване управління технологічними процесами

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

енергетики та систем керування
Напрям підготовки: 8.151.01, АВАУ – Автоматизоване управління технологічними процесами
Максимально можлива к-ть студентів: 45 місць
Кількість місць державного замовлення: 9 місць
Подали оригіналів: 20 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Дичук Петро Валерійович 89.88 80 28 124.68
Зараховано
2 Дичук Павло Валерійович 87.98 72 60 122.78
Зараховано
3 Теплий Олександр Олегович 90.42 62 68 122.02
Зараховано
4 Селедець Ігор-Валентин Володимирович 86.58 68 76 121.38
Зараховано
5 Рекун Юрій Борисович 93.23 52 64 120.43
Зараховано
6 Майструк Андрій Богданович 86.02 62 68 117.62
Зараховано
7 Андрушко Тарас Ігорович 86.31 44 60 109.91
Зараховано
8 Антоненко Ольга Антонівна 84.00 42 40 106.30
Зараховано
9 Ляшеник Святослав Любомирович 87.10 36 48 106.30
Зараховано
10 Воробей Андрій Сергійович 88.97 30 32 104.17
Зараховано
11 Особа Андрій Михайлович 78.16 50 48 102.96
Зараховано
12 Савенков Ілля Анатолійович 73.31 52 64 101.51
Зараховано
13 Романюк Андрій Антонович 69.92 54 68 98.32
Зараховано
14 Гуменюк Михайло Юрійович 77.30 42 40 98.10
Зараховано
15 Матяш Ілля Миколайович 78.41 40 20 96.41
Зараховано
16 Пивоварський Віталій Олександрович 78.09 32 40 94.89
Зараховано
17 Троян Роман Володимирович 70.65 26 64 87.45
Зараховано
18 Мохналь Олександр Мирославович 69.80 32 44 87.00
Зараховано
19 П'ятигорик Олексій Леонідович 60.06 38 44 79.66
Зараховано
20 Гук Роман Ігорович 67.12 20 32 78.32
Зараховано
21 Никонюк Юрій Ігорович 97.47 84 84 139.47
22 Кріль Данило Олександрович 99.35 82 60 138.65
23 Дмитришин Антін Іванович 95.14 76 72 133.24
24 Свирид Олег Олегович 94.04 80 48 130.84
25 Гриців Володимир Орестович 94.15 56 88 125.35
26 Лабовський Володимир Васильович 88.17 60 96 121.77
27 Пилипчук Олександр Сергійович 87.02 54 92 117.82
28 Чабан Ольга Володимирівна 93.13 52 36 117.53
29 Зарубяк Володимир Іванович 86.42 60 48 115.22
30 Буртник Олександр Васильович 80.50 58 72 110.90
31 Іршак Роман Валерійович 73.00 36 32 90.60