Рейтингові списки/ Магістри денна/ Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітньо-наукова програма)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

енергетики та систем керування
Напрям підготовки: 141, ЕЕМ – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітньо-наукова програма)
Максимально можлива к-ть студентів: 15 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 12 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Білецький Роман Олегович 91.61 52 76 123.01 Зараховано (бюджет)
2 Сапіга Роман Віталійович 92.43 56 64 121.48 Зараховано (бюджет)
3 Тирик Михайло Іванович 84.00 48 72 111.40 Зараховано (бюджет)
4 Микієвич Роман Ігорович 81.75 44 92 108.55 Зараховано (бюджет)
5 Ваньо Василь Романович 83.01 48 32 105.41 Зараховано (бюджет)
6 Гордус Дмитро Геннадійович 76.08 40 80 100.08 Зараховано (бюджет)
7 Любицький Максим Олександрович 72.40 52 48 98.00 Зараховано (бюджет)
8 Ільчишин Ярослав Вікторович 73.58 42 44 94.78 Зараховано (бюджет)
9 Шевчук Дмитро Сергійович 73.66 32 72 93.66 Зараховано (бюджет)
10 Войтович Артур Ростиславович 74.75 22 80 91.88 Зараховано (бюджет)
11 Марків Ігор Ярославович 72.39 36 44 91.19 Зараховано (комерція)
12 Фірич Андрій Володимирович 70.73 28 40 86.26 Зараховано (комерція)
13 Ломпарт Юрій Вікторович 93.21 68 88 130.21 Рекомендовано (бюджет)
14 Басараб Назарій Романович 84.16 52 96 114.56 Рекомендовано (бюджет)
15 Дума Петро Володимирович 89.14 44 68 113.54 Рекомендовано (бюджет)
16 Черняк Олександр Петрович 87.16 38 60 108.36 Рекомендовано (бюджет)
17 Гурняк Богдан Ярославович 83.43 44 68 107.83 Рекомендовано (бюджет)
18 Жолобович Маркіян Ігорович 83.72 44 60 107.32 Рекомендовано (бюджет)
19 Давидович Андрій Михайлович 77.99 50 84 106.39 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
20 Бондаренко Олексій Русланович 79.87 50 64 106.27 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 Терефенко Роман Ігорович 80.33 48 64 105.93 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Базюк Олег Вікторович 78.62 44 84 104.62 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Бардин Михайло Петрович 75.34 48 88 103.34 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Падяк Іван Сергійович 86.70 22 44 99.90 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Лалак Михайло Миколайович 84.75 22 56 99.15 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Боднар Юрій Ігорович 75.77 34 56 94.97 Рекомендовано на вільні небюджетні місця