Рейтингові списки/ Магістри денна/ Електромеханічні системи автоматизації та електропривод

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

енергетики та систем керування
Напрям підготовки: 141, ЕЕАЕ – Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
Максимально можлива к-ть студентів: 25 місць
Кількість місць державного замовлення: 12 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 17 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Ломпарт Юрій Вікторович 93.21 68 88 130.21 Зараховано (бюджет)
2 Букавин Михайло Володимирович 82.63 48 80 109.83 Зараховано (бюджет)
3 Альохін Тарас Олександрович 83.40 52 52 109.40 Зараховано (бюджет)
4 Мартиник Богдан Володимирович 84.18 40 84 108.58 Зараховано (бюджет)
5 Черняк Олександр Петрович 87.16 38 60 108.36 Зараховано (бюджет)
6 Давидович Андрій Михайлович 77.99 50 84 106.39 Зараховано (бюджет)
7 Босович Іван Зіновійович 84.20 40 60 106.20 Зараховано (бюджет)
8 Базюк Олег Вікторович 78.62 44 84 104.62 Зараховано (бюджет)
9 Бардин Михайло Петрович 75.34 48 88 103.34 Зараховано (бюджет)
10 Козлівський Володимир Володимирович 79.57 34 100 103.17 Зараховано (бюджет)
11 Шевчук Михайло Іванович 84.00 26 48 99.20 Зараховано (бюджет)
12 Дерка Ігор Андрійович 73.49 42 80 98.29 Зараховано (бюджет)
13 Козярський Андрій Іванович 67.69 42 96 94.09 Зараховано (комерція)
14 Галів Тадей Богданович 62.65 50 96 92.25 Зараховано (комерція)
15 Тимченко Юрій Романович 72.43 32 48 90.03 Зараховано (комерція)
16 Мелешко Микола Ігорович 67.54 26 60 83.94 Зараховано (комерція)
17 Корчук Дмитро Володимирович 58.58 36 20 74.98 Зараховано (комерція)
18 Білецький Роман Олегович 91.61 52 76 123.01 Рекомендовано (бюджет)
19 Сапіга Роман Віталійович 92.43 56 64 121.48 Рекомендовано (бюджет)
20 Тирик Михайло Іванович 84.00 48 72 111.40 Рекомендовано (бюджет)
21 Микієвич Роман Ігорович 81.75 44 92 108.55 Рекомендовано (бюджет)
22 Гордус Дмитро Геннадійович 76.08 40 80 100.08 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Шевчук Дмитро Сергійович 73.66 32 72 93.66 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Марків Ігор Ярославович 72.39 36 44 91.19 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Рибак Андрій Ігорович 60.98 30 28 75.78 Рекомендовано на вільні небюджетні місця