Рейтингові списки/ Магістри денна/ Електромеханічні системи автоматизації та електропривод

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 18:05

енергетики та систем керування
Напрям підготовки: 141, ЕЕАЕ – Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
Максимально можлива к-ть студентів: 45 місць
Кількість місць державного замовлення: 17 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 1 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Волошина Ірина Валеріївна 95.99 100.99
2 Кузик Ростислав-Іван Валерійович 94.41 99.41
3 Бенецький Юрій Олегович 89.85 94.85
4 Вігуро Максим Ігорович 93.31 94.56
5 Янчак Тарас-Максим Іванович 92.26 93.51
6 Сайко Христина Іванівна 88.58 88.58
7 Мудрий Ярослав Олександрович 87.18 88.51
8 Коновалець Богдан Васильович 83.07 86.07
9 Цікало Андрій Миронович 85.57 85.57
10 Струс Василь Васильович 85.36 85.36
11 Лизунов Олег Васильович 85.07 85.07
12 Гудзій Іван Несторович 82.19 82.19
13 Нусьо Маркіян Ярославович 81.31 81.31
14 Жеруха Ольга Юріївна 81.30 81.30
15 Гамов Олег Андрійович 80.20 80.20
16 Прокіп Святослав Васильович 78.64 79.89
17 Карплюк Роман Володимирович 78.18 79.43
18 Сольський Руслан Романович 79.28 79.28
19 Кшановський Вадим Ігорович 75.44 76.69
20 Волянський Ігор Миколайович 76.57 76.57
21 Сенів Орест Олегович 75.53 75.53
22 Павліш Василь Петрович 75.00 75.00
23 Садовський Віталій Романович 74.88 74.88
24 Гобелецький Андрій Володимирович 74.11 74.11
25 Михайлюк Дмитро Богданович 72.61 72.61
26 Малашій Юліан Ігорович 71.76 71.76
27 Керницький Сергій Тарасович 70.45 70.45
28 Біленький Орест Андрійович 69.71 69.71
29 Омаров Максим Русланович 64.05 64.05
30 Мосьондз Олег Сергійович 62.64 62.64
31 Грабовський Ігор Юрійович 61.68 61.68
32 Лютий Маркіян Романович 61.52 61.52
33 Турчиняк Петро Мирославович 61.00 61.00
34 Сало Максим Романович 60.54 60.54
35 Зварич Тарас Васильович 58.96 58.96
36 Ожиївський Мирослав Орестович 57.90 57.90