Рейтингові списки/ Магістри денна/ Електричні системи і мережі

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.09.2020 18:13

енергетики та систем керування
Напрям підготовки: 141, ЕЕСМ – Електричні системи і мережі
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 11 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 11 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Нестерук Олександр Володимирович 76.02 146.0000 177.0000 338.20 Зараховано (бюджет)
2 Макойда Станіслав Олегович 71.02 142.0000 150.0000 306.20 Зараховано (бюджет)
3 Дюденко Максим Сергійович 82.94 150.0000 138.0000 304.59 Зараховано (бюджет)
4 Козоріз Богдан Богданович 84.89 158.0000 122.0000 296.98 Зараховано (бюджет)
5 Куца Назар Володимирович 73.24 138.0000 138.0000 290.65 Зараховано (бюджет)
6 Кощук Олександр Сергійович 65.57 124.0000 153.0000 290.11 Зараховано (бюджет)
7 Бондаренко Олександр Сергійович 74.99 132.0000 134.0000 281.00 Зараховано (бюджет)
8 Скварок Роман Богданович 80.79 154.0000 100.0000 270.16 Зараховано (бюджет)
9 Флисник Тарас Богданович 70.33 142.0000 112.0000 268.07 Зараховано (бюджет)
10 Броварський Валентин Віталійович 67.40 126.0000 122.0000 261.48 Зараховано (бюджет)
11 Юрко Юрій Іванович 74.27 130.0000 100.0000 244.85 Зараховано (бюджет)
12 Дутко Андрій Романович 93.68 160.0000 182.0000 360.74 Рекомендовано (бюджет)
13 Коваль Олег Олегович 80.04 152.0000 167.0000 335.01 Рекомендовано (бюджет)
14 Ілясова Єлизавета Олексіївна 88.94 140.0000 150.0000 307.79 Рекомендовано (бюджет)
15 Шкумбатюк Марія Ігорівна 87.11 176.0000 106.0000 299.42 Рекомендовано (бюджет)
16 Струс Олег Ярославович 69.21 110.0000 100.0000 223.84
17 Гомба Андрій Іванович 87.70 158.0000 175.54
18 Ніневський Георгій Олександрович 69.98 161.0000 175.00
19 Лемішка Олег Романович 68.09 161.0000 174.62
20 Вайда Андрій Тарасович 70.33 158.0000 172.07
21 Петрів Назарій Сергійович 76.29 150.0000 165.26
22 Бондар Ярослав Ігорович 69.32 144.0000 157.86
23 Кміть Орест Олегович 66.13 134.0000 147.23
24 Чечель Вадим Олександрович 71.75 130.0000 144.35
25 Філип Михайло Михайлович 75.58 112.0000 127.12
26 Стемпіцький Дмитро Дмитрович 71.25 112.0000 126.25
27 Бабанін Назарій Володимирович 78.00 106.0000 121.60
28 Унятицький Богдан Тарасович 70.72 106.0000 120.14
29 Борщ Богдан Остапович 70.49 106.0000 120.10
30 Лакоцький Павло Романович 67.44 106.0000 119.49
31 Василиха Іван Вікторович 73.55 100.0000 114.71