Рейтингові списки/ Магістри денна/ Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітньо-наукова програма)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.09.2020 18:13

енергетики та систем керування
Напрям підготовки: 141, ЕЕМ – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітньо-наукова програма)
Максимально можлива к-ть студентів: 15 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 10 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Дутко Андрій Романович 93.68 160.0000 182.0000 360.74 Зараховано (бюджет)
2 Ковтун Вячеслав Олександрович 91.81 172.0000 153.0000 343.36 Зараховано (бюджет)
3 Топорницький Тарас Ярославович 86.36 168.0000 156.0000 341.27 Зараховано (бюджет)
4 Пайташ Юліан Андрійович 88.20 146.0000 172.0000 335.64 Зараховано (бюджет)
5 Коваль Олег Олегович 80.04 152.0000 167.0000 335.01 Зараховано (бюджет)
6 Петрів Назарій Сергійович 76.29 166.0000 150.0000 331.26 Зараховано (бюджет)
7 Гомба Андрій Іванович 87.70 152.0000 158.0000 327.54 Зараховано (бюджет)
8 Федусик Луїза Сергіївна 93.14 150.0000 156.0000 324.63 Зараховано (бюджет)
9 Юрасик Михайло Романович 89.19 174.0000 117.0000 308.84 Зараховано (бюджет)
10 Шкумбатюк Марія Ігорівна 87.11 176.0000 106.0000 299.42 Зараховано (бюджет)
11 Мицько Роман Андрійович 82.98 172.0000 141.0000 329.60 Рекомендовано (бюджет)
12 Шегда Анатолій Володимирович 80.76 146.0000 164.0000 326.15 Рекомендовано (бюджет)
13 Турковський Валентин Павлович 93.91 152.0000 147.0000 318.78
14 Бочелюк Володимир Миколайович 86.63 176.0000 100.0000 294.33
15 Глинка Іван Іванович 69.86 150.0000 130.0000 293.97
16 Куца Назар Володимирович 73.24 138.0000 138.0000 290.65
17 Кощук Олександр Сергійович 65.57 124.0000 153.0000 290.11
18 Чорний Олег Андрійович 78.92 148.0000 122.0000 285.78
19 Вижва Владислав Віталійович 79.15 130.0000 138.0000 283.83
20 Бондаренко Олександр Сергійович 74.99 132.0000 134.0000 281.00
21 Унятицький Богдан Тарасович 70.72 152.0000 106.0000 272.14
22 Флисник Тарас Богданович 70.33 142.0000 112.0000 268.07
23 Кізлак Роман Юрійович 69.56 128.0000 122.0000 263.91
24 Герасименко Вадим Васильович 77.02 134.0000 106.0000 255.40
25 Нагорний Олег Миколайович 66.33 120.0000 106.0000 239.27
26 Струс Олег Ярославович 69.21 110.0000 100.0000 223.84
27 Амброзяк Андрій Вікторович 54.00 122.0000 132.80
28 Гамула Богдан Романович 73.00 112.0000 126.60
29 Бабанін Назарій Володимирович 78.00 106.0000 121.60