РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки молодшого спеціаліста
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 11.08.2017 21:06

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Напрям підготовки: 5.122.00, КН – Комп’ютерні науки
Кількість місць для пільговиків: 0
Ліцензований обсяг: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Середній бал атестату дисципліна 1 дисципліна 2 Додатковий бал Конкурсний бал Здали оригінали документів
1 Дунаєвська Анастасія Володимирівна 11.2 12 11.5 0 34.7
2 Беднарська Ольга Андріївна 11.2 10 12 0 33.2
3 Сахаров Всеволод Всеволодович 10.8 10 12 0 32.8
4 Сивак Юрій Михайлович 8.1 12 12 0 32.1
5 Мандзик Софія Юріївна 10 11 11 0 32
6 Ковальчук Олександр Андрійович 8.6 11 12 0 31.6
7 Крупа Богдан Зенонович 9.5 10 12 0 31.5
8 Петроченко Олексій Юрійович 10 8 12 0 30
9 Левуш Сергій Сергійович 9 9 12 0 30
10 Подвірний Назар Тарасович 10.4 8 11 0 29.4
11 Івать Вадим Володимирович 9.3 9 10 0 28.3
12 Костецька Катерина Сергіївна 9.2 9 10 0 28.2
13 Трушевич Максим Олегович 9.2 9 10 0 28.2
14 Чудан Ярослав Валентинович 8.2 9 11 0 28.2
15 Наконечний Тарас Михайлович 10.2 6 12 0 28.2
16 Сірко Андрій Ярославович 9.6 6 11.5 0 27.1
17 Шимко Віталій Сергійович 7.9 7 12 0 26.9
18 Марченко Віталій Петрович 9.9 7 9.5 0 26.4
19 Мантошко Максим-Данило Ігорович 8.9 10 7.5 0 26.4
20 Крупський Богдан Володимирович 9.2 7 10 0 26.2
21 Андреєв Дмитро Олександрович 7.7 10 8.5 0 26.2
22 Процишин Павло Олегович 8.4 6 11 0 25.4
23 Горбатюк Орест Сергійович 8.3 7 10 0 25.3
24 Задорожний Андрій Богданович 8.4 5 11.5 0 24.9
25 Лютий Назар Романович 5.3 10 9.5 0 24.8
26 Зайко Анастасія Сергіївна 9 8 7.5 0 24.5
27 Балик Роман Ростиславович 7.5 7 10 0 24.5
28 Бачинський Ярослав Любомирович 8.5 8 7.5 0 24
29 Гассовський Владислав Вадимович 8.1 5 10.5 0 23.6
30 Єзерський Олег Васильович 8 9 6.5 0 23.5
31 Возний Володимир Орестович 8.5 8 7 0 23.5
32 Полпанок Владислав-Давид Тарасович 8.2 11 4 0 23.2
33 Мельничук Данило-Микола Тарасович 10 5 7.5 0 22.5
34 Пилипчук Захар Володимирович 9.5 4 8.5 0 22
35 Кравець Маркіян Сергійович 7.5 7 7.5 0 22
36 Зелений Олег Ярославович 9.4 7 5.5 0 21.9
37 Захарченко Станіслав Олександрович 8.8 4 9 0 21.8
38 Мацега Андрій Володимирович 7.1 6 8 0 21.1
39 Слесаренко Юрій Андрійович 8 5 8 0 21
40 Тицький Юрій-Владислав Тарасович 7 6 8 0 21
41 Мадженков Олександр Дмитрович 7.4 7 6.5 0 20.9
42 Вороняк Микола Миронович 7.8 4 8.5 0 20.3
43 Пилипець Володимир Степанович 8.2 5 7 0 20.2
44 Скуратко Олег Андрійович 7.9 5 7 0 19.9
45 Британ Надія Орестівна 8.6 7 4 0 19.6
46 Борисяк Назар Олегович 9.3 4 6 0 19.3
47 Пукальський Юрій Андрійович 7.3 5 7 0 19.3
48 Лопата Остап Іванович 6.8 6 6 0 18.8
49 Павх Олег Петрович 6.8 5 6.5 0 18.3
50 Майоренко Олександр Миколайович 8.3 4 6 0 18.3
51 Данчишин Назар Романович 8.4 5 4.5 0 17.9
52 Гдакович Назарій Богданович 7.8 5 4.5 0 17.3
53 Гайдай Микола-Юрій Петрович 5.7 7 4.5 0 17.2
54 Креховець Роман Ігорович 6 4 7 0 17
55 Магдзяк Орест Русланович 8.3 4 4 0 16.3
56 Старко Антон Олексійович 7.8 4 4.5 0 16.3
57 Кульчицький Владислав Казимирович 6.8 4 4 0 14.8
58 Кісіль Олег Андрійович 5.8 4 4 0 13.8
59 Міхєєв Віталій Олегович 8.2 7 8.5 0 23.7
60 Дацко Ростислав Андрійович 8.5 4 8.5 0 21